You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ: Rodinný dom, 13 ročná novostavba, Stupava, 3 km BA: 5 izbový dom (ÚP:149,29 m2), dvojpodlažný, 2x kúpeľňa a WC, bazén, terasa, zastrešený altánok, garáž. 5,29 á upravený pozemok

Cena: na vyžiadanie
Kód inzerátu: DORE00068

Popis

Ponúkame NA PREDAJ 13 ročnú novostavbu 5 izbového dvojpodlažného rodinného domu so šatníkom, dvoma kúpeľňami a WC, bazénom, zastrešeným altánkom a garážou na upravenom, takmer štvorcovom 5,29 á v Stupave, časť Mást, vzdialenej len 3 km od Bratislavy.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 149,29 m2 + 13,64 m2 terasa + 19,47 m2 garáž + 6,99 m2 balkón je veľmi dobre dispozične riešený a príjemne presvetlený. Ide o katalógový dom Klassic 141 od Prodom-u. Postavený je z 30 cm širokých tvárnic Porfix a zateplený 7 cm polystyrénom. Strešná krytina je Tondach. Plastové okná s izolačným dvojsklom, žalúziami a sieťkami proti hmyzu, sú potiahnuté fóliou imitujúcou drevo. V izbách je na podlahe laminátová plávajúca podlaha, vo zvyšnej časť domu je keramická dlažba. Kuchyňa so špajzou má atypický tvar – jedálenský kút je umiestnený v tzv. lastovičom hniezde. Terasa s posedením, na ktorú sa vychádza z obývačky, je zastrešená lexanom. Pozemok je zatrávnený a zavlažovaný automatickou závlahou. Na pozemku sa nachádza bazén, ktorý je zapustený do zeme. V rožných častiach pozemku sú dve stavby -  drevený domček na náradie a zastrešený altánok s krbom a zásobárňou dreva, vedľa ktorej je samostatné WC s umývadlom.

Dispozičné riešenie PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do kúpeľne so sprchovým kútom a WC. Napravo je vstup do kuchyne so špajzou. Za kuchyňou je obývačka s krbom a východom na terasu. Krb má prieduchy do všetkých izieb, takže v prechodnom období je možné vykúriť dom drevom. Vedľa obývačky je pracovňa a medzi ňou a kúpeľňou je schodisko na poschodie, pod ktorým je úložný priestor.

Vedľa vchodových dverí je samostatná garáž s bránou na diaľkové ovládanie. Garáž je vydláždená keramickou dlažbou, vykurovaná a presvetlená oknom.

Dispozičné riešenie POSCHODIA: na poschodí sú tri samostatné izby, kúpeľňa a šatník. Zo spálne a hosťovskej izby s rolldorom sa vychádza na balkón. Najväčšia izba na poschodí je využívaná ako fitness, ktorá je cez celú šírku domu, čiastočne nad garážou. Otočená je na dve svetové strany, ale má len strešné okná.

Inžinierske siete: dom je napojený na všetky inžinierske siete a vlastnú kopanú studňu, z ktorej voda sa využíva na polievanie trávnika. Kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol s bojlerom, ktorý pripravuje teplú vodu. Na prízemí a v oboch kúpeľniach je podlahové kúrenie, na poschodí sú radiátory. V dome je zavedený alarm a internet, TV signál je prostredníctvom satelitu.
 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE výborná  - vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.

K domu patrí aj podiel na spoločnej prístupovej ceste.
Náklady na prevádzku sú len 150,-€ mesačne.

CENA: info v RK.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.
 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ: Rodinný dom, 13 ročná novostavba, Stupava, 3 km BA: , 5 izbový dom (ÚP:149,29 m2), dvojpodlažný, 2x kúpeľňa a WC, bazén, terasa,, zastrešený altánok, garáž. 5,29 á upravený pozemok
Lokalita Stupava
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 149,29 m2
Plocha pozemku 529 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 5
Rok výstavby 2003

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)