You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom, Lúč na Ostrove: 2-podlažný 6 izbový + galéria, komplet. rekonštrukcia, výborný dispozícia, 2x kúpeľňa, 2x balkón, 7,57 á STP

Cena: 139 000 €
Kód inzerátu: DORO00065

Popis

 

PREDÁME výborne dispozične riešený, kompletne zrekonštruovaný, 2-podlažný, 6 izbový RD s galériou, dvoma kúpeľňami a dvoma balkónmi na konci 7,57 á pozemku so šírkou 20 metrov v obci Lúč na Ostrove, vzdialenej len 30 km od BA a 8 km od Dunajskej Stredy.


RODINNÝ DOM s úžitkovou plochou 160 m2 je postavený z kvádra a zateplený je 10 cm polystyrénom. Je kompletne zrekonštruovaný vrátane všetkých sieťových prípojok. V dome je laminátová podlaha a keramická dlažba, všetky dvere vrátane zárubní, zábradlie na schodisku a balkónoch, plastové okná, plynový kotol, radiátory… Dom má dve kúpeľne s WC a vetracími oknami. Tá na prízemí je so sprchovým kútom, na poschodí s vaňou. Celý interiér je ladený v príjemných  zemitých farbách. Všetky izby sú samostatné. Veľmi dobá je dispozícia domu - pôsobí priestrannejším dojmom s dostatkom svetla.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: cez veľkú predsieň sa napravo vchádza do priestrannej obývačky s kuchyňou a východom na pozemok. Oproti predsieni je kúpeľňa a vedľa nej dve samostatné izby. Oproti prvej izbe je schodisko na poschodie, pod ktorým je úložný priestor.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodech sa prichádza na chodbu s priamym prepojením na veľkú otvorem galériu napravo a prvou izbou naľavo. Druhou chodbou sa prechádza k ďalším dvom samostatným izbám a kúpeľni.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu, elektrinu a plyn, odpad sa rieši žumpou.

DOM S POZEMKOM SA NACHÁDZA v obci so základnou občianskou vybavenosťou dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Kompletná vybavenosť je v neďalekej Dunajskej Strede, kde je aj vlaková stanica s priamym napojením do Bratislavy.

 

CENA: 139.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, tel.: 0903 758 502.
 
***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

 

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané do konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom, Lúč na Ostrove: 2-podlažný , 6 izbový + galéria, komplet. rekonštrukcia, výborný dispozícia, , 2x kúpeľňa, 2x balkón, 7,57 á STP
Lokalita Lúč na Ostrove
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 160 m2
Plocha pozemku 757 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 6
Rok rekonštrukcie 2019

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)