You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Kráľovičove Kračany: Rodinný dom, 4 izby, kúpeľňa,2x WC, krb, klimatizácia, samostatná hosp. budova s prístreškom, ÚP: 117,72 m2, 9,42 á upravený pozemok

Cena: 256 000 €
Kód inzerátu: DOKR00130

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ 20 ročný jednopodlažný 4 izbový rodinný dom s klimatizáciou, krbom, hospodárskou budovou s prístreškom pre 2 autá na upravenom, 9,42 á pozemku v obci Kráľovičove Kračany, vzdialenej len 4 km od Dunajskej Stredy a 32 km od Bratislavy.
RODINNÝ DOM má úžitkovú plochu 117,72  m2 + 34,19 m2 zastrešenú terasu. Postavený je z pálenej tehly Heluz a zateplený 8 cm polystyrénom. Strecha je zateplená 10 cm minerálnou vlnou. Okná a dvere sú drevené, rovnako ako parkety a dvere so zárubňami v interiéri domu. Časť podláh je vydláždená keramickou dlažbou. V obývačke je krb, ktorý v prípade potreby vykúri veľkú časť domu. Celý dom je klimatizovaný. Kúpeľňa má vaňu aj sprchový kút.
Vedľa domu je samostatná stavba, ktorá mala slúžiť ako dvojgaráž. Využívaná je ako sklad. Predná časť je prestrešená pergelou, pod ktorou môžu parkovať dve autá.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: do domu sa vchádza cez predsieň, z ktorej je naľavo vstup do pracovne, napravo je WC s umývadlom. Z predsiene sa vchádza do veľkej obývačky s krbom a východom na zastrešenú terasu. Napravo od predsiene je vstup do kuchyne s linkou z masívu a samostatnou špajzou. Na obývačku nadväzuje chodba so samostatnými vstupmi do troch izieb, kúpeľne a druhým východom na pozemok.

NA UPRAVENOM POZEMKU je nasadená tráva a okrasné dreviny. Pozemok je zavlažovaný automatickou závlahou zo studne.  Predná časť pozemku je ohradená murovaným plotom s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na plyn, elektrinu a dve vlastné studne. Vykurovanie je podlahové kombinované s radiátorovým (cez plynový kotol), teplá voda pripravovaná v elektrickom bojleri. TV signál je prijímaný cez satelit, internet cez optickú sieť. Dom je napojený na alarm a kamerový systém.

DOM SA NACHÁDZA na začiatku obce, s výborným napojením na neďaleký obchvat R7. Predáva sa bez nábytku, ktorého prípadné odkúpenie je vecou dohody. Celkové mesačné náklady na prevádzku domu sú cca 200,-€.

CENA: 256.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr.
Roman Majerčík, Tel: 0903 758 502.
***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.
 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Kráľovičove Kračany: Rodinný dom, 4 izby, kúpeľňa,2x WC, krb, , klimatizácia, samostatná hosp. budova s prístreškom,, ÚP: 117,72 m2, 9,42 á upravený pozemok
Lokalita Kráľovičove Kračany
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 117,72 m2
Plocha pozemku 942 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 4

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)