You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Novostavba, dom Trnávka, Slowackého ul.: dvojgeneračný RD, dve samostatné bytové jednotky s možnosťou prepojenia a zobytnenia podkrovia (126 m2 + 83 m2), 2 x krb, garáž, 3,5 á pozemok

Cena: 597 000 €
Kód inzerátu: DONO00129

Popis

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, zaujímavo riešený rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami a garážou, na 3,5 á pozemku v lukratívnej lokalite Trnávky, na Slowackého ulici.

Opticky sa jedná o jeden rodinný dom, ale sú to dve 2 izbové samostatné bytové jednotky so samostatnými meračmi energií, ktoré sa dajú aj vzájomne prepojiť. Každá je napojená na alarm, klimatizovaná a má podlahové kúrenie a vlastný krb v obývačke.

Prvá má výmeru 126 m2 a má vydláždenú garáž s prívodom vody, s vchodom do predsiene a prechodom na pozemok. Obytná časť domu pozostáva z obývačky, spálne s dvoma šatníkmi, veľkej kuchyne spojenej s jedálňou, špajzou, komorou so schodmi (možnosť dodatočne zobytniť časť podkrovia s dovedenými sieťami), samostatného WC a veľkej kúpeľne s masážnou vaňou, sprchovým kútom, WC, bidetom a kotlom.

Druhá bytová jednotka má výmeru 83 m2 a rovnako má dve izby, predsieň, chodbu, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, WC, bidetom a kotlom, a veľkú kuchyňu so špajzou.

Rodinný dom má štýl bungalovu a je postavený z 37 cm tvárnic Porfix, ktoré sú zateplené 5 cm polystyrénom. Ako strešná krytina bola zvolená značka KM Beta. Niektoré plastové okná sa z vonkajšej strany v prípade potreby zaťahujú elektricky ovládanými žalúziami, iné manuálne. Celý dom je vybavený s vkusom a nadštandardnými materiálmi. Podlahám dominuje dlažba a laminátová podlaha, interiérové dvere a zárubne sú z dubového masívu. Na stenách sú omiettky a jednofarebné tapety. Kuchynská linka v prvom dome je tiež z masívu s mramorovou pracovnou doskou. Má zabudované spotrebiče vrátane umývačky riadu a centrálneho kuchynského vysávača. V komore prvého domu sú sťahovacie schody do podkrovia s dotiahnutými sieťami, ktoré je možné čiastočne zobytniť.

DRUHÁ BYTOVÁ JEDNOTKA má stierky so živými farbami a interiérové dvere z dubového masívu. Kuchynská linka do tvaru L je rovnako vybavená ako v prednej časti, šatník nahradil roldor v spálni.

Takto navrhnutá stavba bola riešená ako dvojgeneračná. Na oddych slúži stredná časť pozemku s trávnikom a posedením. Na pozemok sa z prvej časti domu vychádza z kuchyne s prechodom cez garáž, z druhej časti cez vchodové dvere a dvojkrídlové presklené dvere z obývačky.

Dom je zaujímavo architektonicky riešený, kvalitný a dobre vybavený s možnosťou okamžitého bývania.

INŽINIERSKE SIETE:  je napojený na VIS, pult centrálnej ochrany a má vlastný satelit. Od pokojnej ulice je oddelený kovaným plotom a posuvnou bránou, ktorá je rovnako ako dvere do garáže na diaľkové ovládanie.

Cena: 597.000,-€

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov Novostavba, dom Trnávka, Slowackého ul.: , dvojgeneračný RD, dve samostatné bytové jednotky s možnosťou prepojenia a zobytnenia podkrovia (126 m2 + 83 m2),, 2 x krb, garáž, 3,5 á pozemok
Lokalita Bratislava II.
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 209 m2
Plocha pozemku 350 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 4

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)