You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom, 2 podlažia + podpivničenie, 4 izby, 2x kúpeľňa a WC krb, klimatizácia, bazén, 3,99 á pozemok, garáž

Cena: 350 000 €
Kód inzerátu: DORO00128

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 32 ročný, čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný a kompletne podpivničený (celkovo tri podlažia) 4 izbový rodinný dom (+ ďalšie dve obytné miestnosti v podpivničení) s dvoma kúpeľňami a WC, krbom, hospodárskou budovou a bazénom na 3,99 á pozemku, nachádzajúci sa v slepej ulici Ivanky pri Dunaji.

RODINNÝ DOM má úžitkovú plochu 165 m2 + 80 m2 podpivničenie. Základy a podpivničenie sú zo špeciálneho, hydrofóbneho betónu, ktorý sa používa pri stavbe mostov. Dom je postavený je z kvádra. Okná sú plastové s izolačnými dvojsklami a sieťkami proti hmyzu. Na podlahách je plávajúca laminátová podlaha a keramická dlažba. V obývačke je krb, ktorým je možné vykurovať v prípade potreby celý dom, pretože je napojený do rozvodov plynového kúrenia. Na prízemí je predsieň, kuchyňa so špajzou, obývačka s východom na terasu a pozemok, WC so splachovaním Geberit a umývadlom, menšia kúpeľňa so sprchovým kútom a vstup do garáže s montážnou jamou. V dome sú dve klimatizačné jednotky.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: do domu sa vchádza cez predsieň, z ktorej je naľavo vstup do kuchyne so špajzou. V kuchynskej linke sú novšie spotrebiče – indukčná varná doska s elektrickou rúrou a umývačkou riadu. Vedľa kuchyne je priestranná obývačka s východom na terasu. Pri liatinovej peci je malá chodba so vstupom do WC a tri schody, po ktorých sa ide do chodby s kúpeľňou, vstupom do garáže a do podpivničenia a východom na pozemok.

Na poschodie sa ide z obývačky po schodisku, ktoré je osvetlené bodovým svetlom pri stupniciach. Na poschodí je chodba, z ktorej sú vstupy do troch spální, z ktorých má každá východ na lodžiu. Ďalej je z chodby vstup do kúpeľne s rohovou vaňou a WC a šatníka.

V podpivničení, ktoré je dobre presvetlené uličnými oknami je pracovňa s kumbálom, fitness miestnosť, kotolňa, veľký sklad s mraziacim boxom a garáž. Je tu aj 9 metrov dlhá užšia miestnosť, na konci ktorej je čerpadlo na studňovú vodu.

NA UPRAVENOM POZEMKU je koterec pre psa a hospodárska budova na náradie. Ľavá časť pozemku je úžitková. Je tu skleník na zeleninu, za ktorým sú vysadené záhony a ovocné stromy. V pravej časti pozemku  solárna sprcha a na konci veľký, 30m3 bazén s čerpadlom a filtráciou. Predná časť pozemku je ohradená plotom s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie. Predná časť domu je monitorovaná kamerovým systémom.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky IS a vlastnú vodu. Vykurovanie je prostredníctvom radiátorov z plynového kotla, teplá voda pripravovaná v bojleri. TV signál je prijímaný cez satelit, internet cez optickú sieť.

DOM SA NACHÁDZA na konci slepej ulice, s dostatočným kľudom od cestnej premávky. Parkovanie je pre tri autá (jedno v garáži, dve vonku). Je tu možnosť po dohode odkúpenia väčšej časti nábytku. Od domu je jednoduché napojenie na diaľničný obchvat. Celkové mesačné náklady sú cca 220,-€.

CENA: 350.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, Tel: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.
 

 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom, 2 podlažia + podpivničenie, 4 izby, 2x kúpeľňa a WC, krb, klimatizácia, bazén, 3,99 á pozemok, garáž
Lokalita Ivanka pri Dunaji
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 165 m2
Plocha pozemku 399 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)