You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom (chata), 2 podlažia, 3 izby, 2x kúpeľňa a WC, terasa, podpivničenie, krb, bazén, 3,26 á pozemok v OV, Vajnorské jazerá

Cena: 345 000 €
Kód inzerátu: OSRO00127

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ dvojpodlažný, nadštandardne kompletne zrekonštruovaný a podpivničený rodinný dom s troma obytnými miestnosťami, dvoma kúpeľňami a WC, zastrešenou terasou, krbom a bazénom na upravenom, 3,26 á pozemku, ktorý je prístupný z dvoch strán, nachádzajúcu sa v mestskej časti Vajnory, vzdialenej 30 m od jazera.

RODINNÝ DOM, KTORÝ JE VEDENÝ REKREAČNÁ CHATA (ako všetky stavby v tejto lokalite) má úžitkovú plochu podľa znaleckého posudku 127,86 m2 + 56,86 m2 podpivničenie. Postavený je z kvádra a YTONG-u, zateplený polystyrénom. Okná sú plastové s izolačnými dvojsklami a sieťkami proti hmyzu. Na podlahách je keramická dlažba, v izbách na poschodí, z ktorých je východ na balkón, plávajúca laminátová dlažba.  V obývačke, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou a barovým pultom, je krb. Na prízemí je samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, na poschodí veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Veľká, zastrešená terasa je tiež vydláždená keramickou dlažbou, pod ňou je vstup do podpivničenia.

Na pozemok sú dva vstupy. Cez jeden je vstup na pozemok aj autom, druhý je priamo od jazera, s možnosťou parkovania pred pozemkom. Parkovacie miesto, chodníky a priestor okolo bazéna sú vydláždené zámkovou dlažbou.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: do domu sa vchádza cez bezpečnostné dvere a po troch schodoch sa vojde do chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne, WC a obývačky s kuchyňou a východom na terasu a pozemok. Z chodby vedú schody na poschodie, kde veľká kúpeľňa a dve samostatné izby s východom na balkón. V jednej izbe je za dverami v stene šatník, z ktoré ho je  východ na povalu. V podpivničení sú tri miestnosti a je tu umiestnený elektrický kotol, bojler a vodáreň.  

NA UPRAVENOM POZEMKU s okrasnými drevinami je aj časť slúžiaca ako zeleninová záhrada. V prednej časti je malé prírodné jazierko a bazén, ktorý je momentálne nepoužívaný. Z pozemku je cez bráničku východ priamo k jazeru.

INŽINIERSKE SIETE: chata je napojená na elektrinu a vlastnú vodu, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je prostredníctvom radiátorov z elektrického kotla, teplá voda pripravovaná v bojleri. TV signál je prijímaný cez satelit.

DOM SA PREDÁVA aj s väčšinou zariadenia kompletným zariadením. Od chaty je len kúsok k jazeru a od neho jednoduché napojenie na diaľničný obchvat.

CENA: 345.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr.
Roman Majerčík, Tel: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

 

 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom (chata), 2 podlažia, 3 izby, , 2x kúpeľňa a WC, terasa, podpivničenie, krb, bazén, , 3,26 á pozemok v OV, Vajnorské jazerá
Lokalita Bratislava III.
Druh predaj
Kategória Ostatné nehnuteľnosti
Užitková plocha 85 m2
Plocha pozemku 326 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)