You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

BA I, Blumentálska, Staré Mesto: 2 izb. tehlový zariadený byt s komorou kompletná kvalitná rekonštrukcia, otočený do dvora.Samostatné izby

Cena: 700 €
Kód inzerátu: BYBA00120

Popis

PONÚKAME NA PRENÁJOM kompletne nadštandardne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový tehlový byt s dvoma samostatnými izbami, kúpeľňou, WC a komorou, v lukratívnej časti Starého mesta na Blumentálskej ulici, medzi Krížnou a Vazovovou ulicou.

BYT S VÝMEROU 42 m2 sa nachádza na 1/6 poschodí (pod ním je ešte byt na prízemí) v dome s výťahom. Vstup od schodiska a výťahu je ešte oddelený uzamykateľnými chodbovými dverami, ktorými sa ide k tomuto a vedľajšiemu bytu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane rozvodov (aj telefónnych a televíznych) a úpravou dispozičného riešenia. Celý je v príjemným zemitých farbách – bielej a hnedej. Vstupné dvere sú bezpečnostné a sú tmavohnedej farby. Rovnakú farbu majú všetky interiérové dvere a zárubne. V chodbe je znížený strop so zabudovaným bodovým osvetlením. Na podlahe sú laminátové parkety v štýle vintage. Kúpeľňa má vymurovaný sprchový kút, umývadlo a práčku, WC je samostatné so splachovacím systémom Geberit. Chladnička je umiestnená v komore s množstvom odkladacích poličiek. Menšia kuchyňa je veľmi dobre vyriešená. Má elektrickú varnú dosku, digitálne ovládanú elektrickú rúru a čierny digitálny digestor, všetko značky Gorenje. Doplnená je mikrovlnnou rúrou. V byte sú namontované aj svietidlá s možnosťou variabilného svietenia. Byt je orientovaný do dvora na južnú stranu. V obývačke je kožená sedačka, sektorový nábytok, televízor a jedálenský stôl so stoličkami. Za dverami je celosteonový zrkadlový rolldor. V spálni je úplne nová manželská posteľ s nočnými stolíkmi.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vchádza sa do chodby, z ktorej sú vstupy do všetkých miestností v byte. Napravo do kúpeľne, WC a komory, oproti vstupným dverám je vchod do spálne, naľavo je kuchyňa a obývačka.

BYTOVÝ DOM, na ktorom sa práve dokončila nová fasáda, sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy s výbornou občianskou vybavenosťou a ešte lepším dopravným spojením. Zastávky električiek sú na Vazovovej, Krížnej a Radlinského ulici. Rezidenčné parkovanie je možné vo dvore, pred domom a v jeho okolí, pre návštevy na vyhradených miestach, či neďalekej podzemnej garáži na nám. Martina Benku. Rovno oproti domu je detské ihrisko a materská škola.

CENA: 700,-€/mesačne vrátane energií. Bez provízie pre RK

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov BA I, Blumentálska, Staré Mesto: 2 izb. tehlový zariadený byt s komorou, kompletná kvalitná rekonštrukcia, otočený do dvora.Samostatné izby
Lokalita Bratislava I.
Druh Prenájom
Kategória 2 izbový byt
Užitková plocha 42 m2
Počet nadzemných podlaží 5
Počet izieb 2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)