You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

BA IV, Bujnákova, Dúbravka: 1 izbový, na 85% zrekonštruovaný byt, vlastné kúrenie, veľká zasklená lodžia, zateplená strecha

Cena: 125 000 €
Kód inzerátu: BYBA00119

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 1 izbový, na 85% zrekonštruovaný byt s veľkou, 7,3 m2 zasklenou lodžiou a vlastným kúrením v zelenej lokalite Dúbravky na Bujnákovej ulici.

BYT S VÝMEROU 32,34 m2+ 7,3 m2 lodžia sa nachádza na 4/4 poschodí v dome bez výťahu. Z jednej strany bytového domu, ktorý je postavaný akoby vo svahu, je to 3. poschodie. Byt bol pre piatimi rokmi zrekonštruovaný, kuchyňa pred dvoma rokmi. Okrem WC, dverí do kúpeľne a WC a dverí a okien na lodžiu je byt kompletne zrekonštruovaný, vrátane rozvodov. Boli odstránené radiátory, miesto ktorých je v celom byte podlahové kúrenie ovládané termostatom. WC nebolo prerábané z dôvodu výmeny stúpačiek, ktoré sa menili na jar tohto roku. Lodžia je zasklená plastovými oknami. Je osvetlená a má vstavanú skriňu. V predsieni aj izbe je dostatok odkladacích priestorov – interiér bol navrhnutý architektom. V celom byte je na podlahe keramická dlažba, vstupné dvere sú bezpečnostné. Kuchyňa je kompletne urobená na mieru so vstavanými spotrebičmi. Je veľmi dobre presvetlená plastovými oknami na lodžiu. Na stenách sú tapety, ktoré bude treba vymeniť.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vchádza sa do predsiene, z ktorej sú napravo vstupy do WC a kúpeľne. Na konci predsiene je vstup do obývačky, z ktorej sa vychádza na lodžiu a vchádza do kuchyne.

BYTOVÝ DOM je zateplený so zrekonštruovanou a zateplenou strechou. Nová je aj vstupná brána so zvončekmi a schránkami. Z bytu je pekný výhľad a neďaleko je základná škola. Občianska vybavenosť je v okolí kompletná, spojenie do mesta je výborné. Parkovanie je možné priamo pri dome.

CENA: 125.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov BA IV, Bujnákova, Dúbravka: 1 izbový, na 85% zrekonštruovaný byt, , vlastné kúrenie, veľká zasklená lodžia, zateplená strecha
Lokalita Bratislava IV.
Druh Predaj
Kategória 1 izbový byt
Užitková plocha 32,34 m2
Počet nadzemných podlaží 4
Počet izieb 1

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)