You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - Rodinný dom, Modra - Harmónia: 3 izby + vináreň, 2x krb, 2x kúpeľňa, 2x terasa, klimatizácia, garáž, ÚP: 150 m2, 9,39 á pozemok. Tiché pekné miesto v Malých Karpatoch

Cena: 270 000 €
Kód inzerátu: DORE00118

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vhodný na celoročné bývanie na tichom mieste a upravenom, 9,39 á pozemku v Modre, časti Harmónia, 18 km od Bratislavy a 8 km od okresného mesta Pezinok.

DOM MÁ 39 rokov a je vo výbornom stave. Postavený je z tvárnic a tehál. Dom sa začal rekonštruovať, ale dokončenie si dorobí nový majiteľ podľa vlastných predstáv. Rovná strecha bola tento rok nanovo zaizolovaná 16 cm izoláciou s novou strešnou krytinou – 5,5 mm asfaltovými pásmi . V dome bola kompletne vymenená elektrina a všetky okná a dvere, ktoré sú hliníkové s izolačnými trojsklami. V obývačke je nový akumulačný krb, ktorý vykuruje celé poschodie. O príjemnú atmosféru v lete sa stará klimatizácia, ktorou sa dá v zime aj kúriť. Terasy a priestor okolo domu sú vydláždené keramickou dlažbou. Príjazd na pozemok a okolité chodníky sú vydláždené zámkovou dlažbou. V spodnej časti domu je garáž, kúpeľňa, špajza a vináreň s krbom, za ktorou je schodisko na poschodie. Do obytnej časti na poschodí sa dá prísť vonkajším schodiskom a pred vstupnými dverami je terasa s posedením. Pozemok je upravený a udržiavaný. Je čiastočne okrasný i úžitkový. Po pravej časti domu je závetrie a sudy na zber dažďovej vody.

Dispozičné riešenie PRÍZEMIA: vstupuje sa do garáže alebo vinárne s krbom, ktoré sú v zadnej časti prepojené chodbou. Za garážou je kúpeľňa s vaňou a WC, vedľa nej je špajza. Chodbou sa prejde k schodisku, ktoré vedie na poschodie. Pred ním je prechod do vinárne

Dispozičné riešenie POSCHODIA: zo vstupnej predsiene sa prechádza do kúpeľne s WC a sprchovým kútom. Naľavo je chodba, z ktorej je vstup na schodisko do prízemia. Vedľa schodiska je prvá spálňa. Z chodby sa vchádza do veľkej presvetlenej obývačky s prechodom do kuchyne. Na ľavej strane obývačky je krb a vedľa vstup do druhej spálne. Celá obývačka je presvetlená 2 francúzskymi posuvnými oknami, cez ktoré sa vychádza na terasu s nádherným výhľadom.

Inžinierske siete: dom je napojený na obecnú vodu a elektrinu, odpad je zvedený do žumpy, ktorá má cca 10 m3. Vykurovanie domu je prostredníctvom nového akumulačného krbu a klimatizácie. Ohrev teplej vody je zabezpečený prostredníctvom prietokových ohrievačov. Sporák v kuchyni je na PB plynovú bombu, ktorá je umiestnená v garáži.

MIESTNÁ ČASŤ MODRY - HARMÓNIA je známa a vyhľadávaná rekreačná oblasť pod Malými Karpatmi. Hoci je umiestnená pod lesom, cesta je pravidelne udržiavaná aj v zime. Vzdialenosť k autobusu je 700 metrov. Do centra Modry, kde je celá občianska vybavenosť, sú to 2 kilometre, do okresného mesta Pezinok 8 kilometrov. Lokalita ponúka množstvo turistických a športových možností, v zime lyžovanie na Pezinskej Babe.

 

CENA: 270.000,-€, aj na čiastočný HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.
***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - Rodinný dom, Modra - Harmónia: , 3 izby + vináreň, 2x krb, 2x kúpeľňa, 2x terasa, klimatizácia, garáž, , ÚP: 150 m2, 9,39 á pozemok. Tiché pekné miesto v Malých Karpatoch
Lokalita Modra
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 150 m2
Plocha pozemku 939 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)