You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Novostavba rodinnej vily s ďalším poľovníckym domom, Dolný Štál, 40 km BA, 7km DS: 5 ročná, 5 izbová nadštandardná atypická vila (ÚP:280 m2), krb, klimatizácia, dvojgaráž, 15,32 á upravený pozemok

Cena: 610 000 €
Kód inzerátu: DONO00105

Popis

Ponúkame na predaj 5 ročnú, dvojpodlažnú atypickú vilu s dvojgarážou, terasou, druhým (poľovníckym) domom na pozemku s možnosťou využitia aj dvojgeneračného bývania, s vlastnou príjazdovou cestou a spolu s tromi vjazdmi na pozemok na veľkom, 15,32 á pozemku a automatickou závlahou, nachádzajúcu sa len 40 km od Bratislavy a 7 km od Dunajskej Stredy.

RodinnÁ VILA sa nachádza v tichej lokalite na konci obce.

VILA BOLA KOLAUDOVANÁ pred 5 rokmi. Je postavená z pálenej 38 cm tehly a zateplená je 5 cm polystyrénom. Okná sú plastové s imitáciou dreva a izolačnými dvojsklami. Na podlahách je keramická dlažba, pod ktorou je elektrické podlahové kúrenie v celom dome, a každá izba má vlastný termostat na reguláciu kúrenia. Krb v obývačke má vyvedené prieduchy do izieb na poschodí. V dome sú dve kúpeľne a samostatná práčovne pri garáži s vaňou a sprchovým kútom. Pri spálni je zimná záhrada s jacuzzi a saunou. Kvalitná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi má barový pult a jedálenský stôl, vedľa ktorého je špajza. Na prízemí sú tri izby, kúpeľňa, samostatné WC pri vchode, odkladací priestor pod schodami, kuchyňa a špajza. Na poschodí sú dve izby a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

Garážová brána do dvojgaráže, ako aj ďalšia brána na pozemok pri poľovníckom dome sú samozrejme diaľkovo ovládané. Tretia dvojkrídlová brána so vstupom na pozemok sa otvára manuálne.

Poľovnícky dom je murovaný a obložený drevom. Má veľkú miestnosť s kuchynským kútom, ktorá sa dá v prípade potreby rozdeliť sádrokartónom na vytvorenie spálne, TAKŽE JE MOŽNOSŤ DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA!!! Nad kuchynskou linkou je „ležovisko“ alebo odkladací priestor, na ktoré sa ide po schodoch. Dom má samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Celý je tiež vykurovaný podlahovým kúrením. Z jednej strany je zastrešené parkovisko a pred celým, domom je zastrešená terasa.

Pozemok je zatrávnený s automatickou závlahou z vlastnej studne.

Dispozičné riešenie PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene so samostatným WC. Z predsiene je vstup do dvojgaráže a vstupom do práčovne. Z predsiene sa prechádza do obývačky s krbom a východom na terasu. Za obývačkou je naľavo vstup do spálne s vlastným šatníkom a kúpeľňou s vaňou a WC. Zo spálne je východ do zimnej záhrady s jacuzzi a saunou. Na konci obývačky je kuchyňa s jedálňou a špajzou.

Dispozičné riešenie POSCHODIA: po schodoch sa vychádza do chodby, z ktorej je vstup do dvoch samostatných izieb a kúpeľne so sprchovým kútom a WC.

Inžinierske siete: dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu a vlastnú studňu. Kúrenie v dome je podlahové, TV signál cez satelit a internet cez wifi. TV rozvody sú v celom dome vrátane terasy a zimnej záhrady. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením.

CENA: 610.000,-€, aj na HÚ. 

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Novostavba rodinnej vily s ďalším poľovníckym domom, , Dolný Štál, 40 km BA, 7km DS: 5 ročná, 5 izbová nadštandardná atypická vila (ÚP:280 m2),, krb, klimatizácia, dvojgaráž, 15,32 á upravený pozemok
Lokalita Dolný Štál
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 280 m2
Plocha pozemku 1 532 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 5

Poznámka

možná dohoda

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)