You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Novostavba rodinnej vily , Dolný Štál, 40 km BA, 7 km DS: 5 ročná, 5 izbová nadštandardná atypická vila (ÚP:280 m2), krb, klimatizácia, dvojgaráž, 9,09 á upravený pozemok

Cena: 450 000 €
Kód inzerátu: DONO00106

Popis

PONÚKAME na predaj 5 ročnú, dvojpodlažnú atypickú vilu s dvojgarážou, terasou a s vlastnou príjazdovou cestou na 9,09 á pozemku a automatickou závlahou, nachádzajúcu sa len 40 km od Bratislavy a 7 km od Dunajskej Stredy.

RODINNÁ VILA SA NACHÁDZA v tichej lokalite na konci obce.

VILA BOLA KOLAUDOVANÁ pred 5 rokmi. Je postavená z pálenej 38 cm tehly a zateplená je 5 cm polystyrénom. Okná sú plastové s imitáciou dreva a izolačnými dvojsklami. Na podlahách je keramická dlažba, pod ktorou je elektrické podlahové kúrenie v celom dome, a každá izba má vlastný termostat na reguláciu kúrenia. Krb v obývačke má vyvedené prieduchy do izieb na poschodí. V dome sú dve kúpeľne a samostatná práčovne pri garáži s vaňou a sprchovým kútom. Pri spálni je zimná záhrada s jacuzzi a saunou. Kvalitná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi má barový pult a jedálenský stôl, vedľa ktorého je špajza. Na prízemí sú tri izby, kúpeľňa, samostatné WC pri vchode, odkladací priestor pod schodami, kuchyňa a špajza. Na poschodí sú dve izby a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

Garážová brána do dvojgaráže, ako aj vstupná brána na pozemok, sú samozrejme diaľkovo ovládané. 

Pozemok je zatrávnený s automatickou závlahou z vlastnej studne.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene so samostatným WC. Z predsiene je vstup do dvojgaráže a vstupom do práčovne. Z predsiene sa prechádza do obývačky s krbom a východom na terasu. Za obývačkou je naľavo vstup do spálne s vlastným šatníkom a kúpeľňou s vaňou a WC. Zo spálne je východ do zimnej záhrady s jacuzzi a saunou. Na konci obývačky je kuchyňa s jedálňou a špajzou.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch sa vychádza do chodby, z ktorej je vstup do dvoch samostatných izieb a kúpeľne so sprchovým kútom a WC.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu a vlastnú studňu. Kúrenie v dome je podlahové, TV signál cez satelit a internet cez wifi. TV rozvody sú v celom dome vrátane terasy a zimnej záhrady. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením.

CENA: 450.000,-€, aj na HÚ. 

V prípade záujmu je možnosť kúpenia aj druhého pozemku s poľovníckym domom (viď ďalší inzerát) za 160.000,-€

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Novostavba rodinnej vily , Dolný Štál, 40 km BA, 7 km DS: , 5 ročná, 5 izbová nadštandardná atypická vila (ÚP:280 m2),, krb, klimatizácia, dvojgaráž, 9,09 á upravený pozemok
Lokalita Dolný Štál
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 280 m2
Plocha pozemku 909 m2
Počet nadzemných podlaží 2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)