You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

POZASTAVENÉ DO JARI - Vajnorské jazerá, Rodinný dom - novostavba, ÚP: 150 m2, 4 izby, balkón, zimná záhrada, prístrešok, vlastné rybárske mólo s posedením, 2,32 á pozemok v OV

Cena: 310 000 €
Kód inzerátu: DOPO00098

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ 7 ročnú 4 izbovú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu s balkónom (kvôli lokalite vedenému ako záhradná chata), s prístreškom na posedenie a vlastným rybárskym mólom s posedením, na vydláždenom, 2,32 á pozemku, nachádzajúceho sa v mestskej časti Vajnory, len 15 m od jazera.
 

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 150 m2 bol kolaudovaný v roku 2014 a je postavený z 35 cm tehál YTONG a zateplený 10 cm polystyrénom. Väčšia časť fasády je obložená imitáciou kameňa. Strecha je pokrytá asfaltovým šindlom. Okná sú plastové so žalúziami, na podlahách je keramická dlažba, v izbách laminátové plávajúce podlahy. Na stenách sú omietky, v kuchyni a na schodisku doplnené dizajnovými tapetami. V obývačke je krbová vložka. Dom je dispozične je veľmi dobre riešený a pôsobí priestranne. Každá z izieb na poschodí má aj vlastný šatník.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do zimnej záhrady, za ktorou je menšia izba s východom na zadnú časť pozemku. Tam je plánované vybudovanie prístrešku na drevo. Zo zimnej záhrady sa vstupuje do obývačky prepojenej s kuchyňou, ktoré tvoria jeden veľký otvorený priestor. Kuchynská linka má zabudovanú umývačku riadu, sklokeramickú varnú dosku a elektrickú rúru. Vedľa kuchynskej linky je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom, bojlerom na teplú vodu, WC a umývadlom. Vedľa kúpeľne je schodisko na poschodie.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch vyjde na chodbu so vstupmi do izieb a druhého WC s umývadlom, ktoré je oproti schodisku. Napravo je izba s rolldorovým šatníkom, naľavo je veľká spálňa do tvaru L. Časť izby tvorí šatník, ktorý siaha až po múr toalety. Z tejto izby je východ na balkón s výhľadom na jazero.

 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na elektrinu a vlastnú vodu, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je elektrickými radiátormi a krbom na pevné palivo, teplá voda je pripravovaná bojlerom v kúpeľni. Dom je napojený na alarm, TV signál je prijímaný prostredníctvom satelitu.

POZEMOK JE VYDLÁŽDENÝ zámkovou dlažbou. V časti pred domom je zateplený prístrešok, ktorý je rozdelený na dve časti. V prvej, ktorá slúži ako spoločenská časť, je posedenie, kuchynská linka, gril a televízor. Druhú časť prístrešku tvorí dielňa. Oproti domu cez cestu je vlastné rybárske mólo s vybudovaným zastrešeným posedením. Približne 50 metrov od domu je Koliba Vajnorák, od ktorej je možné okamžité napojenie na diaľničný obchvat.

 

CENA: 310.000,-€, LEN HOTOVOSŤ!!!

KONTAKT: Mgr.
Roman Majerčík, Tel: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.
 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov POZASTAVENÉ DO JARI - Vajnorské jazerá, Rodinný dom - novostavba, , ÚP: 150 m2, 4 izby, balkón, zimná záhrada, prístrešok,, vlastné rybárske mólo s posedením, 2,32 á pozemok v OV
Lokalita Bratislava III.
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 150 m2
Plocha pozemku 232 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4
Rok výstavby 2014

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)