You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

2 izbový byt, Staré mesto, Okánikova ulica: kompletne zariadený nadštandardný byt v rodinnej vile, ÚP: 60 m2 + 12 m2 terasa, výborná lokalita, parkovanie

Cena: 750 €
Kód inzerátu: BY2 00108

Popis

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2 izbový, kompletne zariadený byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a samostatným vchodom v lukratívnej lokalite Bratislavy na Okánikovej ulici, nad ministerstvom zahraničných vecí.

 BYT S VÝMEROU 60 m2 sa nachádza v 14 ročnej novostavbe rodinnej vily so samostatným vstupom. Byt je kompletne zariadený a vybavený vrátane spotrebičov a TV.
V byte sú plastové okná so závesmi, drevené parkety v izbách a kuchyni, keramická dlažba v predsieni a kúpeľni, kuchynská linka s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, kombinovanou chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Byt má veľkú kúpeľňu, ktorá má dva vstupy – zo spálne a z kuchyne. Je v nej sprchový kút, umývadlo, WC a práčka. V spálni je dvojlôžko a tri skrine, pracovný stôl, v obývačke je rozkladacia pohovka, skrinková zostava, TV a jedálenský stôl so stoličkami.

 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene sa po dvoch schodíkoch schádza do obývačky s kuchyňou, ktorá je od obývačky čiastočne oddelená múrom. Na konci obývačky je vstup do spálne, z ktorej je tiež prístup do kúpeľne. Pred vstupom do bytu je zastrešená terasa s posedením. 

 RODINNÁ VILA s ponúkaným bytom sa nachádza v lukratívnej lokalite Bratislavy. Dostupnosť do centra je pár minút. Parkovanie je v cene a je zabezpečené rovno pred domom. Podmienky prenájmu – 1-2 dospelé osoby, bez domácich zvierat.

 CENA: 600,-€ mesačne + 150,-€ energie, bez provízie pre RK.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov 2 izbový byt, Staré mesto, Okánikova ulica:, kompletne zariadený nadštandardný byt v rodinnej vile, , ÚP: 60 m2 + 12 m2 terasa, výborná lokalita, parkovanie
Lokalita Bratislava I.
Druh Prenájom
Kategória 2 izbový byt
Užitková plocha 60 m2
Počet izieb 2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)