You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - 1 izbový byt, Stupava, ulica Mlynská: ÚP: 37,88 m2, zateplený dom. Možnosť dokúpiť susediaci 3 izbový byt

Cena: 99 000 €
Kód inzerátu: BYRE00114

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 1 izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v zateplenom dome v centre Stupavy, na ulici Mlynská, hneď pri Bille.

K dispozícii je na predaj aj susediaci 3 izbový byt, čím je možnosť mať dva byty vedľa seba alebo spojením získať jeden veľký 4 izbový byt s dvoma kuchyňami, kúpeľňami a WC.

 BYT S VÝMEROU 37,88 m2 sa nachádza na 9/13 poschodí s dvoma výťahmi v zateplenom bytovom dome s vymenenými stúpačkami. Vstup do bytového domu je možný len prostredníctvom magnetického čipu.
V celom byte sú plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy a bezpečnostné dvere. Kuchynská linka vrátane špajze bola tiež obnovená. Byt je slnečný a orientovaný juhozápadnú stranu. K bytu patrí aj klasická latková pivnica na prízemí bytového domu. Mesačné náklady sú len 65,-€ + energie.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene, v ktorej je napravo priestor pre šatník, je vstup do samostatnej kuchyne, WC a obývačky. Pred obývačkou je chodba s prechodom do kuchyne.

 BYTOVÝ DOM sa nachádza v úplnom centre Stupavy s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Priamo pred domom je Billa, za ktorou je hlavná ulica s množstvom obchodov a prevádzok. Za domom je detské ihrisko. Parkovanie je možné pri dome na parkoviskách. Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.
CENA: 99.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.*** 

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u. 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - 1 izbový byt, Stupava, ulica Mlynská: , ÚP: 37,88 m2, zateplený dom., Možnosť dokúpiť susediaci 3 izbový byt
Lokalita Stupava
Druh Predaj
Kategória 1 izbový byt
Užitková plocha 37,88 m2
Počet nadzemných podlaží 13
Počet izieb 1

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)