You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

3 izbový byt, Stupava, ulica Mlynská: ÚP: 69,96 m2 + 2 m2 lodžia, zateplený dom, samostatné izby. Možnosť dokúpiť susediaci 1 izbový byt

Cena: 164 000 €
Kód inzerátu: BY3 00113

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 3 izbový byt v pôvodnom stave so zasklenou lodžiou v zateplenom dome v centre Stupavy, na ulici Mlynská, hneď pri Bille.

BYT S VÝMEROU 69,96 m2 + 2 m2 lodžia sa nachádza na 9/13 poschodí s dvoma výťahmi v zateplenom bytovom dome. Vstup do bytového domu je možný len prostredníctvom magnetického čipu.
V celom byte sú plastové okná so žalúziami, inak je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Výhodou je, že všetky izby majú samostatný vchod a bytový dom má vymenené stúpačky. Lodžia je zateplená a zasklená. Byt je slnečný a orientovaný na dve svetové strany. K bytu patrí aj klasická latková pivnica na prízemí bytového domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene je naľavo chodba so vstupom do WC a kúpeľne a na jej konci je spálňa. Z predsiene vedie druhá chodba do kuchyne s východom na lodžiu. Na konci kuchyne je vstup do druhej izby. Z kuchyne napravo je vstup do obývačky, ktorá ma aj druhý východ do predsiene. Mesačné náklady sú 160,-€ na 2 osoby.

 BYTOVÝ DOM sa nachádza v úplnom centre Stupavy s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Priamo pred domom je Billa, za ktorou je hlavná ulica s množstvom obchodov a prevádzok. Za domom je detské ihrisko. Parkovanie je možné pri dome na parkoviskách. Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.

CENA: 164.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u. 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov 3 izbový byt, Stupava, ulica Mlynská: , ÚP: 69,96 m2 + 2 m2 lodžia, zateplený dom, samostatné izby., Možnosť dokúpiť susediaci 1 izbový byt
Lokalita Stupava
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 69,96 m2
Počet nadzemných podlaží 13
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)