You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

3 izbový byt s terasou, záhradou a dvomi parkovacími miestami Rovinka: 12 ročný byt v radovom RD, kompletná rekonštrukcia, vlastné kúrenie, ÚP: 75m2, 171 m2 pozemok

Cena: 235 000 €
Kód inzerátu: BY3 00097

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 12 ročný, nadštandardný, tehlový, zateplený, 3 izbový, kompletne zrekonštruovaný byt v radovom RD s dvomi bytmi, s veľkou, z polovice zastrešenou terasou, upraveným pozemkom a dvomi parkovacími miestami v prvej obci za Bratislavou – v Rovinke, vzdialenej len 2 km od Bratislavy.

BYT SA NACHÁDZA v novej a tichej lokalite obce. Radový rodinný dom má len dva byty – tento je na prízemí. Má dve spálne, kuchyňu spojenú s obývačkou, špajzu, veľký šatník v predsieni s posuvnými dverami, rolldory v izbách, kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom a WC a ďalším samostatným WC s umývadlom. Minulý rok bol kompletne zrekonštruovaný. Boli vymenené podlahy, dvere so zárubňami, kuchynská linka vrátane spotrebičov a nainštalovaný alarm. Terasa bola rozdelená na dve časti – jedna časť je zasklená a slúži aj ako zimná záhrada s posedením. Pozemok je vcelku priestranný. V zadnej časti sú dva sklady na náradie, solárna sprcha a hojdačka. Dve parkovacie miesta sú pred vchodom do domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene sa naľavo vstupuje do prvej spálne s rolldorom, napravo je veľký šatník s posuvnými dverami. Vedľa šatníka je samostatné WC so splachovaním Geberit a umývadlom, oproti WC  je kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a WC. Na konci predsiene je naľavo vstup do druhej spálne s rolldorom a veľkej obývačky s kuchyňou a vstupom do špajze, kde sa nachádza aj kotol na kúrenie. Z obývačky je východ na zastrešenú a presklenú terasu, cez ktorú sa vychádza na druhú časť terasy a pozemok.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu na pozemku. Vykurovanie domu a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol. V izbách je vykurovanie prostredníctvom radiátorov, v kúpeľni je aj podlahové kúrenie. Náklady na celý byt sú mimoriadne nízke: 90,- €/mesiac. TV a internet prostredníctvom káblovej televízie, na ulici sa momentálne realizuje pokládka optického kábla.

OBEC ROVINKA MÁ veľmi dobrú občiansku vybavenosť, no tým, že je takmer súčasťou hlavného mesta, tak sa dá všetko potrebné vybaviť a nakúpiť aj v Bratislave. Doprava z a do Bratislavy je už jednoduchšia vďaka otvorenému obchvatu D4 a R7.

CENA: 235.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA:Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov 3 izbový byt s terasou, záhradou a dvomi parkovacími miestami, Rovinka: 12 ročný byt v radovom RD, kompletná rekonštrukcia,, vlastné kúrenie, ÚP: 75m2, 171 m2 pozemok
Lokalita Rovinka
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 75 m2
Plocha pozemku 171 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 3
Rok výstavby 2009
Rok rekonštrukcie 2020

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)