You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

3 izbový byt, Petržalka, Gessayova ul.: čiastočná rekonštrukcia, ÚP: 69,32 m2, zasklená lodžia, samostatné izby, zateplený dom.

Cena: 179 900 €
Kód inzerátu: BY3 00095

Popis

VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ PONÚKAME NA PREDAJ väčší 3 izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt so samostatnými izbami a zasklenou lodžiou v zateplenom bytovom dome na začiatku Petržalky, na Gessayovej ulici, s parkom za domom.

 

BYT SO SAMOSTATNÝMI IZBAMI A VÝMEROU 69,32 m2+ zasklená lodžia (2x3 m2) sa nachádza na 812 poschodí s dvoma výťahmi. Je orientovaný na dve svetové strany. Byt má vymenené pôvodné okná za plastové. Plastovými oknami je zasklená aj lodžia, ktorá je zateplená. V izbách sú laminátové parkety, chodba je obložená drevom. Inak je byt v pôvodnom, ale veľmi dobrom stave. Minulý rok boli kompletne vymenené aj stúpačky – viď fotografiu z WC, no stena už nebola osadená sádrokartónom. V chodbe, predsieni aj kuchyni je keramická dlažba. K bytu patrí aj pivničná kobka, ktorá je priamo na poschodí.

POZNÁMKA: byt je momentálne v štádiu sťahovania.
 

DISPOZÍCIA BYTU JE NASLEDOVNÁ: zo vstupnej predsiene je napravo vstup do obývačky. Za predsieňou je chodba so vstupmi do dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne a WC.

 

VSTUP DO BYTOVÉHO DOMU je na magnetický čip, rovnako na čip sú aj výťahy. Byt sa nachádza na začiatku Petržalky (zastávka električky je cca 250 metrov od domu, autobusy pri dome) s dobrým napojením na obchvat a rýchlym prístupom do mesta. Pod domom a v jeho blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie je možné priamo pod domom. Mesačné náklady komplet sú 180€ (nájom, elektrina, plyn, káblová televízia).

 

CENA: 179.900,-€, aj na HÚ.
 

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov 3 izbový byt, Petržalka, Gessayova ul.: , čiastočná rekonštrukcia, ÚP: 69,32 m2, zasklená lodžia, samostatné izby, zateplený dom.
Lokalita Bratislava V.
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 69,32 m2
Počet nadzemných podlaží 12
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)