You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Luxusný inteligentný rodinný dom, Rača 4 izby, výťah, podpivničenie, rekuperácia, bazén, 2 sauny prestrešená terasa, garáž pre 3 autá, ÚP: 508 m2, 23,33 á pozemok

Cena: 1 950 000 €
Kód inzerátu: DOLU00090

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ vo výhradnom zastúpení a súhlasom majiteľa luxusný, inteligentný, z  3/4 podpivničený rodinný dom s veľkou prestrešenou terasou, celoročne využiteľným bazénom, dvoma saunami, výťahom, vetraním a rekuperáciou vzduchu, tepelným čerpadlom a slnečnými kolektormi a inteligentnou elektroinštaláciou na priestrannom, 23,33 árovom pozemku v Rači s výhľadom na Bratislavu.

 

DOM BOL KOLAUDOVANÝ pred  11 rokmi a  jeho celkový dizajn od architekta Pavla Genzora prispôsobila podľa požiadaviek majiteľov akademická architektka Dana Mušecová. Úprava pozemku bola zverená záhradnej architektke Lucii Daňovej. Štýl domu je jedinečný. Exteriérová časť je obložená tehlovými pásmi Rustiqe, francúzska strešná krytina je hladká a čierna. Všetky okná SCHÜCO majú z vonkajšej časti elektricky ovládané a nastaviteľné hliníkové žalúzie. V každej miestnosti sú veľké okná/balkónové dvere s východom na terasu. V interiéri dominuje niekoľko druhov keramickej dlažby a drevených parkiet. Dvere sú drevené alebo presklené. Kvôli optimálnemu využitiu priestoru sú mnohé z dverí posuvné s tým, že sa zasúvajú do puzdra v stene. Stropy v dome majú výšku 3,4 metra, dvere a dverné otvory 2,4 metra.

Obývačka s výmerou takmer 57 m2 má obojstranne presklený kozub na bioplyn. Ten je zabudovaný do priečky, ktorá oddeľuje obývačku od haly s biliardom. Posuvnými dverami je od obývačky oddelená priestranná kuchyňa. Kuchynská linka nemeckej značky Bulthaup je veľmi dobre premyslená s množstvom odkladacích priestorov a vstavanými spotrebičmi značky Miele.

Vo veľkej kúpeľni, ktorá je presklenou stenou oddelená od spálne, je sprchový kút, samostatne stojaca vaňa, WC s bidetom a dve sauny – parná a klasická fínska.

O inteligentné riešenie domu sa stará inteligentná elektroinštalácia EIB/ABB, ktorou sa ovláda osvetlenie, teplota, nastavenie žalúzií či prehrávanie hudby v jednotlivých miestnostiach.

 

NA VEĽKOM UPRAVENOM POZEMKU je vyhrievaný bazén s rozmermi 8x4 metra s prepätou hladinou a bezchlórovou úpravou vody. Je celý prestrešený posuvným systémom. Ak nie je chuť na plávanie, je možné využiť masážnu vírivku jacuzzi, ktorá je pri bazéne. Na pozemku je ešte murovaný altánok s kompletne vybavenou letnou kuchyňou a s WC. Celý pozemok je zavlažovaný samozavlažovacím systémom a má záhradnú úpravu s okrasnými drevinami a záhradným osvetlením. Pri dome je vyvýšený záhon na pestovanie zeleniny, okolo ktorého je niekoľko ovocných stromov a záhradný drevený altánok. Vjazd na pozemok so zámkovou dlažbou je cez diaľkovo ovládanú posuvnú bránu.

 

Dispozičné riešenie PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene so šatníkom a samostatným WC s umývadlom. Na začiatku chodby, ktorou sa naľavo prichádza do obývačky s kuchyňou, je výťah do podpivničenia a špajza. Z obývačky sa chodbou sa ďalej prechádza k práčovni, spálni, šatníku a kúpeľni so saunami. Pred spálňou je miestnosť s WC a sprchou, ktorou sa vychádza na pozemok k bazénu.

Z predsiene je rovno vstup do haly s biliardom., ktorou sa prechádza k zimnej záhrade a do malej predsienky so vstupom k ďalším dvom izbám, ktoré majú vlastnú kúpeľňu s WC a kuchynský kút. V predsienke sú aj podkrovné sklopné schody s výstupom do podkrovia. V podkroví je možné po úprave zriadiť ďalšie izby. Z haly s biliardom sa po schodoch schádza do podpivničenia.

 

Dispozičné riešenie PODPIVNIČENIA: prichádza sa do otvoreného priestoru, ktorý slúži ako fitnes. Ďalej je tu ďalšia kúpeľňa s WC, výťah, strojovňa výťahu, technická miestnosť s tepelným čerpadlom Viessmann a náhradným elektrokotlom, miestnosť s technológiou bazéna, miestnosť s elektrorozvodmi a serverovňou, 2 sklady a garáž pre tri autá.

Inžinierske siete: dom je napojený na obecnú vodu + studňa na pozemku na polievanie, elektrinu a kanalizáciu. Vykurovanie domu, a ohrev vody v dome a bazéne zabezpečuje tepelné čerpadlo zem/voda so slnečnými kolektormi. Na oboch podlažiach domu je podlahové vykurovanie a v obytnej časti je klimatizácia stropným chladením. Dom je napojený na bezpečnostný a poplachový systém s dvoma vonkajšími IP kamerami deň/noc. Náklady na prevádzku domu sú 420,-€ mesačne.

 

CENA: 1.95.mil. €, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Luxusný inteligentný rodinný dom, Rača, 4 izby, výťah, podpivničenie, rekuperácia, bazén, 2 sauny, prestrešená terasa, garáž pre 3 autá, ÚP: 508 m2, 23,33 á pozemok
Lokalita Bratislava III.
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 508 m2
Plocha pozemku 23 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4
Rok výstavby 2010

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)