You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom, Dobrohošť: 3 izby + salón, 25 ročný, zaujímavá dispozícia, klimatizácia, krb, garáž, bazén, ÚP: 91,22 m2 4 á pozemok.

Cena: 195 000 €
Kód inzerátu: DORO00086

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ 25 ročný rodinný dom s 5 ročnou zateplenou prístavbou 3 izbového rodinného domu so salónom s krbom, garážou a bazénom na 4 á upravenom pozemku v obci Dobrohošť, vzdialenej len 19 km od Bratislavy a 18 km od Dunajskej Stredy.
 

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 91,22 je prízemný, len jedna časť, kde je spálňa, je dvojpodlažná. Dom je murovaný z pálených tehál a má pozdĺžny pôdorys so zaujímavou vnútornou dispozíciou. Dom mý vyššie stropy s priznanými trámami. Okná má plastové s izolačnými dvojsklami a vonkajšími žalúziami. Na podlahách je laminátová podlaha, v predsieni, chodbe, kúpeľni a WC keramická dlažba. Strešná krytina je asfaltový šindel. K domu bola pred šiestimi rokmi pristavená izba, ktorá slúži ako spálňa. Je priestranná s celostenovým rolldorom, klimatizáciou a východom na terasu. V kúpeľni je rohová vaňa. Kuchyňa s barovým pultom je veľká a priestranná, v jej ľavej časti je pracovný kút s počítačom.

Pozemok má záhradnú úpravu s chodníkmi so zámkovej dlažby. Vjazd na pozemok je cez diaľkovo ovládanú dvojkrídlovú bránu a priamym vjazdom do čiastočne podpivničenej garáže, ktorá má tiež bránu na diaľkové ovládanie. Garáž s umývadlom má atypický tvar a jej výmera je 26 m2. Dom má energetický certifikát C.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je napravo vstup do chodby so šatníkom, ktorá vedie do garáže. Z predsiene sa vchádza do veľkej obývačky s prizananými trámami a jedálenským kútom. Z obývačky je priamy východ na pozemok. Z ľavej časti obývačky sa vchádza do veľkej kuchyne s barovým pultom a pracovným kútom. Pozdĺž kuchyne je chodba, na konci ktorej je kúpeľňa a vedľa nej samostatné WC. Pred kúpeľňou sa cez posuvné dvere vchádza do salónika s krbom. Vedľa krbu je schodisko s východom na poschodie, kde je hosťovská izba. Pri salóniku je tiež posuvnými dverami oddelená veľká klimatizovaná spálňa s východom na terasu.  

 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu + vlastná studňa na pozemku, elektrinu (aj 380V) a kanalizáciu. Vykurovanie celého domu je prostredníctvom elektrických konvektorových radiátorov (v obci nie je plyn), ohrev teplej vody je prostredníctvom bojlera. TV signál je prijímaný cez satelit. Mesačné náklady sú v priemernej výške 200,-€.

 

OBEC Dobrohošť má základnú občiansku vybavenosť. Do Bratislavy je rýchly príjazd po hrádzi. Z Dobrohošte do Kyselice vás aj s autom prevezie bezplatná kompa, odkiaľ sa dá pokračovať smerom na Šamorín či Dunajskú Stredu. Obyvatelia Dobrohošte majú čipovú kartu, z ktorou majú prednostné právo na nalodenie.  V obci aj jej okolí sú početné možnosti voľnočasových aktvít: rybolov, vodné športy, cyklistika.....

 

CENA: 195.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.


 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom, Dobrohošť: 3 izby + salón, 25 ročný, , zaujímavá dispozícia, klimatizácia, krb, garáž, bazén, ÚP: 91,22 m2 4 á pozemok.
Lokalita Dobrohošť
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 91,22 m2
Plocha pozemku 400 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)