You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - Rodinný dom, Hubice: 4 izby, 9 ročná montovaná novostavba, zaujímavá dispozícia, garáž, ÚP: 92,41 m2 + 15,66m2 garáž + 21,8 m2 terasa, 6,52 á pozemok

Cena: 165 000 €
Kód inzerátu: DORE00085

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ 9 ročnú novostavbu montovaného 4 izbového rodinného domu so samostatnými izbami, garážou a terasou na 6,52 á pozemku v obci Hubice, len 17 km od Bratislavy.
 

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 92,41 m2 + 15,66m2 garáž + 21,8 m2 terasa je mierne vyvýšený nad terén a je postavený zo zateplených sendvičových panelov. Okná má plastové s izolačnými dvojsklami so žalúziami, strešná krytina je Tondach. V interiéry drevená plávajúca podlaha kombinovaná s keramickou dlažbou. Dom má komín s možnosťou osadenia krbu v obývačke. V kuchyni je linka so všetkými vstavanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu. V kúpeľni je vaňa s masážnymi tryskami a sprchový kút s masážnou sprchou. Samostatné WC má závesné WC so systémom Geberit a umývadlom. Dom má samostatnú garáž s bránou na diaľkové ovládanie, z ktorej je východ na povalu. Tá slúži ako odkladací priestor a je nad celým domom. Pozemok má optimálnu veľkosť a aj šírku. V zadnej časti je oddychová zatrávnená záhrada s vŕtanou studňou a domčekom na náradie. Táto časť pozemku je oplotená betónovým plotom. Dom poskytuje dostatok súkromia, lebo na postranných parcelách nie sú stavby a v jeho zadnej časti sú staršie obecné stavby. Z prednej časti sa vstupuje na pozemok cez kovanú bráničku a kovanú posuvnú bránu. Dom má energetický certifikát C.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je vstup do obývačky, ktorá tvorý centrálnu časť domu. Z nej je napravo vstup do prvej spálne. V strede obývačky je vstup do veľkej kuchyne. Na konci obývačky je napravo východ na zastrešenú terasu, z ktorej sa prechádza do garáže. Na konci obývačky je chodba so vstupom do ďalších dvoch spální, WC, kúpeľne a technickej miestnosti s prívodom na práčku.  

 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu + 8 metrová studňa na pozemku, elektrinu (aj 380V) a kanalizáciu. Vykurovanie celého domu je prostredníctvom elektrického podlahového kúrenia, ohrev teplej vody je prostredníctvom bojlera v technickej miestnosti. TV signál je prijímaný cez satelit, internet prostredníctvom mikrovlnnej antény.

 

OBEC Hubice má základnú občiansku vybavenosť. Všetko potrebné sa dá zaobstarať vo vedľajšej obci Štvrtok na Ostrove, vzdialenej len dva kilometre.

 

CENA: 165.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u. 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - Rodinný dom, Hubice: 4 izby, 9 ročná montovaná novostavba,, zaujímavá dispozícia, garáž, ÚP: 92,41 m2 + 15,66m2 garáž + 21,8 m2 terasa, 6,52 á pozemok
Lokalita Hubice
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 92,41 m2 m2
Plocha pozemku 652 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 4
Rok výstavby 2012

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)