You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

3 izbový byt, Staré mesto, Okánikova ulica: kompletne zariadený klimatizovaný byt v rodinnej vile, ÚP: 70 m2 + 12 m2 terasa, výborná lokalita, parkovanie.

Cena: 950 €
Kód inzerátu: BY3 00081

Popis

PONÚKAME NA PRENÁJOM klimatizovaný 3 izbový, kompletne zariadený byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a samostatným vchodom v lukratívnej lokalite Bratislavy na Okánikovej ulici, nad ministerstvom zahraničných vecí.

BYT S VÝMEROU 70 m2 sa nachádza na v 10 ročnej novostavbe rodinnej vily so samostatným vstupom. Byt je kompletne zariadený a vybavený vrátane spotrebičov, TV a internetu.
V byte sú plastové okná so závesmi, dubová podlahav izbách a kuchynskom kúte, keramická dlažba v predsieni a kúpeľni, kuchynská linka s elektrickým sporákom a umývačkou riadu. V predsieni pri kuchynskom kúte je chladničkou s mrazničkou a práčka. Byt má veľkú kúpeľňu, ktorá má dva vstupy. Je v nej masážna rohová vaňa a masážny sprchový kút, ktorý slúži aj ako sauna. V kúpeľni je ďalej dvojumývadlo, WC a bidet. V spálni je dvojlôžko a dve skrine, v menšej izbe posteľ a pracovný stolík, v obývačke sedačka, TV a jedálenský stôl so stoličkami.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene sa po dvoch schodíkoch schádza kuchynskému kútu, okolo ktorého sa vstupuje do spálne a z nej po dvoch schodíkoch do menšej izby. Vedľa spálne je prechod do obývačky s východom na terasu s výhľadom na časť Bratislavy. Z obývačky sa vstupuje do kúpeľne, ktorá je po celej dĺžke obývačky a má dva vstupy. 

RODINNÁ VILA s ponúkaným bytom sa nachádza v lukratívnej lokalite Bratislavy. Dostupnosť do centra je pár minút. Parkovanie je zabezpečené rovno pred domom.                           

CENA: 950,-€ mesačne vrátane energií, bez provízie pre RK. MOŽNÁ DOHODA NA CENE!!!

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov 3 izbový byt, Staré mesto, Okánikova ulica: , kompletne zariadený klimatizovaný byt v rodinnej vile, ÚP: 70 m2 + 12 m2 terasa, výborná lokalita, parkovanie.
Lokalita Bratislava I.
Druh Prenájom
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 70 m2
Počet nadzemných podlaží 3
Počet izieb 3

Poznámka

vrátane energií bez provízie pre RK

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Račianska 88 B,
Bratislava 83102 (zmena adresy od marca 2021)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)