You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - BOJNÁ: dvojgeneračný, 6 izbový, čiastočne podpivničený a zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom s garážou vonkajšou pivnicou, prírodným jazierkom, zastrešeným altánkom a s potokom na konci 13,24 á pozemku v Bojnej, len 11 km od Topoľčian a 100 km od Bratislavy.

Cena: 96 000 €
Kód inzerátu: DORE00080

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ dvojgeneračný, 6 izbový, čiastočne podpivničený a zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, vonkajšou pivnicou, prírodným jazierkom, zastrešeným altánkom a s potokom na konci 13,24 á pozemku v Bojnej, len 11 km od Topoľčian a 100 km od Bratislavy.

DOM BOL POSTAVENÝ pred 46 rokmi a jeho celková ÚP je 180 m2. Postavený je z pálenej tehly a z dvoch strán je zateplený. V prednej časti pozemku je vymenené oplotenie a a brána, ktorá bude ovládaná pomocou diaľkového ovládania. Pôvodná terasa na poschodí bola zamurovaná a zobytnená. Okná sú plastové s vonkajšími žalúziami, podlahách je laminát, drevo a linoleum. V dome bola kompletne vymenená elektrina, v pivnici je nový plynový kotol. Prízemie má kuchyňu, špajzu, WC, kúpeľňu a dve spálne. Na poschodí je kuchyňa, kúpeľňa s WC a 4 izby. Pivnica je pod 1/3 domu a je plne pochôdzna s výškou 192 cm.

Pri dome je veľká garáž a vedľa nej zastrešené stojisko. Oproti je zastrešené posedenie s krbom. V druhej polovici pozemku je pivnica na zeleninu a ovocie (3,05x1,5 m) a za ňou prírodné jazierko. Na konci pozemku je potok.  

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: z chodby sa vstupuje do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do WC. Za ním je kuchyňa so špajzou. Na konci chodby sú dve veľké izby a napravo kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Vedľa kúpeľne je schodisko na poschodie a druhé do podpivničenia.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je kuchyňa, čiastočne prepojená s obývačkou s krbom, na konci ktorej je pozdĺžna izba s výhľadom do záhrady. Na druhom konci obývačky sú dve spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete a vlastnú studňu. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla s rozvodmi do radiátorov.

OBEC BOJNÁ sa nachádza medzi Piešťanmi a Topoľčanmi, v tesnej blízkosti je obec Radošiná.  V obci je materská a základná škola, zdravotné stredisko, domov dôchodcov...

CENA: 96.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - BOJNÁ: dvojgeneračný, 6 izbový, čiastočne podpivničený a zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, vonkajšou pivnicou, prírodným jazierkom, zastrešeným altánkom a s potokom na konci 13,24 á pozemku v Bojnej, , len 11 km od Topoľčian a 100 km od Bratislavy.
Lokalita Bojná
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 180 m2
Plocha pozemku 1 324 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 6

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)