You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom - novostavba, Veľké Leváre: bungalov, 4 izby, terasa, ÚP: 85 m2 + 13m2 terasa, 3,62 á oplotený pozemok.

Cena: 139 000 €
Kód inzerátu: DORO00077

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu 4 izbového rodinného domu, typ – bungalov, na 3,62 á pozemku vo Veľkých Levároch, 38 km od Bratislavy a 8 km od Malaciek.
 

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 85 m2 + 13m2 terasa je postavený z tvárnic YTONG (37,5 cm) a zateplený 15 cm polystyrénom. Strešná krytina je Bramac, okná majú izolačné trojsklá. Dom je v štádiu holodomu – čisté podlahy s podlahovým vykurovaním a termostatom v každej izbe, na stenách biele omietky. V dome sú tri samostatné spálne, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s prípravou na sprchový kút aj vaňu, technická miestnosť s kotlom, bojlerom a práčkou. Pozemok je oplotený, z prednej časti s elektricky ovládanou bránou na diaľkové ovládanie. V prednej časti pozemku je parkovacie miesto na 2-3 autá, zadná časť má slúžiť ako záhrada. Na pozemku sú vedľa seba postavené dva domy, plot medzi nimi bude dorobený na náklady majiteľa. Do jedného mesiaca by mala prebehnúť kolaudácia.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: vstupuje sa do predsiene so samostatným WC, z ktorej je naľavo vstup do chodby so vstupom naľavo do technickej miestnosti a veľkej obývačky s kuchyňou a východom na terasu. V druhej časti domu je veľká kúpeľňa a tri samostatné spálne.

 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu a elektrinu, odpad je zvedený do 10 m3 žumpy. Vykurovanie domu je prostredníctvom podlahového kúrenia, teplá voda bude zohrievaná v elektrickom bojleri.

 

VEĽKÉ LEVÁRE majú dobrú občiansku vybavenosť, kompletná je v neďalekých Malackách. Lokalita je obľúbená pre hubárov, turistov či športovcov, aktívne oddychovať sa dá na neďalekej vodnej ploche Rudava.

 

CENA: 139.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.


 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom - novostavba, Veľké Leváre: , bungalov, 4 izby, terasa, ÚP: 85 m2 + 13m2 terasa, 3,62 á oplotený pozemok.
Lokalita Veľké Leváre
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 85 m2
Plocha pozemku 362 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 4
Rok výstavby 2020

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)