You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - Rohovce, rodinný dom: 3 izbový, podpivničený, kompletná rekonštrukcia, zastrešená terasa, ÚP: 85 m2, 8,25 á pozemok.

Cena: 135 000 €
Kód inzerátu: DORE00071

Popis

 

PONÚKAME NA PREDAJ 50 ročný, 3 izbový, čiastočne podpivničený, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s veľkou zastrešenou terasou na 8,25 á pozemku v obci Rohovce, vzdialenej 23 km od Bratislavy a 6 km od Šamorína.
 

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 85 m2 je postavený z pálenej tehly. Má ihlanovú strechu s novou plechovou strešnou krytinou Strecha je pripravená na zobytnenie - má strešné okná a dovedené siete. V dome sú úplne nové všetky rozvody energií, plastové okná s fóliou imitujúcou drevo, laminátová a keramická dlažba, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. Dom je zateplený, farba fasády je na novom majiteľovi. Plynový kotol aj  čerpadlo na studňovú vodu sú v podpivničení.  K domu bola pristavaná veľká zastrešená terasa, slúžiaca na posedenie s priamym vstupom na pozemok.
Pozemok je rovinatý a zatrávnený, v zadnej časti je zeleninová záhradka.. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do samostatnej predsiene, na konci ktorej sú vstupy do pivnice a na poschodie. Pravá časť predsiene je z väčšej časti presklená s dverami, ktorými sa vzchádza na terasu. Na konci predsiene je naľavo stup do obytnej časti domu. Vchádza sa do veľkej kuchyne s jedálňou, ktorá je ešte spojená s obývačkou. Hneď pri vstupe napravo je vchod do detskej izby. Vedľa detskej izby je vstup do kúpeľne, z ktorej sa prechádza do spálne. V spálni je za manželskou posteľou priečka, ktorou sa vytvorili dva samostatné šatníky. Zo spálne vedú ďalšie dvere so vstupom do obývačky.

 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete a vlastnú studňu. Vykurovanie domu je prostredníctvom plynového kotla s rozvodmi do podlahového kúrenia. TV signál je zabezpečený prostredníctvom satelitu.

 

OBEC ROHOVCE SA NACHÁDZA medzi Bratislavou, Šamorínom a Dunajskou Stredou. Má dobrú občiansku vybavenosťou – potraviny, základnú a materskú školu, ambulancie lekárov, lekáreň... Kompletná občianska vybavenosť je v 6 km vzdialenonm Šamoríne alebo v Dunajskej Strede, ktorá je vzdialená 15 km.

 

CENA: 135.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.


 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - Rohovce, rodinný dom: 3 izbový, , podpivničený, kompletná rekonštrukcia, zastrešená terasa, , ÚP: 85 m2, 8,25 á pozemok.
Lokalita Rohovce
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 85 m2
Plocha pozemku 825 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)