You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Koliba, Tupého ul.: Novostavba 3 izb. holobyt, 120,45 m2 + 9,32 m2 terasa, vlastné kúrenie, nádherný výhľad na Bratislavu. Možnosť dvoch parkovacích miest v garáži pod domom.

Cena: 310 000 €
Kód inzerátu: BYKO00070

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ veľkometrážny 3 izbový byt s terasou, nachádzajúci sa v 13 ročnej novostavbe bytového komplexu na Tupého ulici pod Kolibou. Byt má vlastné kúrenie, priestrannú obývačku, terasu s nádherným výhľadom na panorámu Bratislavy a dve parkovacie mieste v suteréne domu, ktoré je možné dokúpiť.
 
BYT S VÝMEROU 120,45 m2 + 9,32 m2 terasa sa nachádza na 3/4 poschodí s výťahom. 

BYT MÁ TVAR obdĺžnika a je zaujímavo riešený. Je orientovaný na dve svetové strany. Spálne dovnútra objektu (tichá SV časť), a obývačka s kuchyňou, ktorá má 62 m2, s výhľadom na JZ. Predáva sa v štádiu holobytu – jeho dokončenie je na predstavách nového majiteľa. V celom byte je podlahové kúrenie. Okná sú plastové s vonkajšími žalúziami. 

DISPOZIČNE RIEŠENIE: z predsiene sú naľavo vstupy do dvoch spální. Na konci predsiene je štvorcový priestor, ktorý môže slúžiť ako pracovňa alebo ako šatník. Vedľa neho je vstup do samostatného WC a kúpeľne. Vedľa vchodových dverí je chodba s miestom na veľký rolldor. Na konci chodby je obývačka spojená s kuchyňou. Tento priestor má výmeru 62 m2!!! Z obývačky je východ na terasu s výhľadom na panorámu Bratislavy. Osobité čaro má tento výhľad večer. 

VLASTNÝ PLYNOVÝ KOTOL na kúrenie a ohrev teplej vody je umiestnený na chodbe mimo bytu, murovaná pivničná kobka o výmere 2,06 m2 sa nachádza na 1. poschodí. 

LOKALITA, kde je bytový dom umiestnený, je celá oplotená s prístupom cez veľkú vstupnú bránu na diaľkové ovládanie. Je to širšie centrum s dobrým napojením a dostupnosťou do mesta. O zeleň v celom areáli je profesionálne postarané a pre zvýšenie komfortu majiteľov bytov je možné využiť aj súkromnú umyváreň automobilov a menšie detské ihrisko pri vstupnej bráne. 

CENA: 310.000,-€, aj na HÚ
CENA dvoch parkovacích boxov 30.000,-€

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.
 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Koliba, Tupého ul.: Novostavba 3 izb. holobyt, 120,45 m2 + 9,32 m2 terasa,, vlastné kúrenie, nádherný výhľad na Bratislavu. , Možnosť dvoch parkovacích miest v garáži pod domom.
Lokalita Bratislava III.
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 130 m2
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)