You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Sládkovičovo: 3 izbový nízkoenergetický dom čiastočná rekonštrukcia pre 3 rokmi, (ÚP:90 m2), podlahové kúrenie, kachle, tepelné čerpadlo, 3,42 á pozemok

Cena: 125 500 €
Kód inzerátu: DOSL00062

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 3izbový nízkoenergetický rodinného domu typu bungalov s výmerou 90 m2, troma parkovacími miestami pred domom a murovaným záhradným domčekom na 3,42 á pozemku v Sládkovičove, vzdialenom 35 km od Bratislavy a 6 km od Galanty.

DOM JE POSTAVENÝ zo sendvičových panelov s vonkajším zateplením. bol kolaudovaný v roku 2007 a pred troma rokmi bol rekonštruovaný. Vymenená bola kuchynská linka vrátane spotrebičov, podlahy, vonkajšia fasáda a vnútorné maľovky. V centrálnej časti domu je dlažba, v spálňach je laminátová podlaha. Okná sú plastovú so žalúziami, strecha je plochá, v strednej časti vyvýšená s presvetlením do obývačky. V obývačke sú kachle na kúrenie v prechodnom období.
Predná časť pozemku, ktorá slúži ako parkovisko, je vydláždená zámkovou dlažbou. Za domom je vybetónovaná terasa s posedením. Zvyšnú časť pozemku tvorí zatrávnená záhrada s vyvýšeným záhonom a záhradným domčekom.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do predsiene, v ktorej je naľavo prechod do obývačky. Za ním je samostatné WC s technickou miestnosťou a vedľa WC je kúpeľňa s vaňou a práčkou. Oproti kúpeľni s WC sú dve spálne. Po chodbe sa ďalej plynulo prejde do kuchyne, na ktorú nadväzuje otvorený priestor, tvoriaci jedáleň, barový pult a obývačka.

Inžinierske siete: dom je napojený na všetky IS. Vykurovanie domu je prostredníctvom tepelného čerpadla, internet a TV je cez optický kábel od Telecomu.
 

DOM sa nachádza v novo vybudovanej lokalite. Majitelia domov majú k dispozícii oplotené detské ihrisko, kde je možný trvalý vstup za symbolický ročný poplatok. Lokalita sa nachádza niekoľko sto metrov od centra Sládkovičova, kde je výborná občianska vybavenosť. Do okresného mesta Galanta je to len 6 kilometrov.  

CENA: 125.500,-€ , aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.
 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Sládkovičovo: 3 izbový nízkoenergetický dom, čiastočná rekonštrukcia pre 3 rokmi, (ÚP:90 m2),, podlahové kúrenie, kachle, tepelné čerpadlo, 3,42 á pozemok
Lokalita Sládkovičovo
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 90 m2
Plocha pozemku 342 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 3
Rok výstavby 2007
Rok rekonštrukcie 2016

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)