You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Častá: 5 izbový, rustikálne navrhnutý holodom predná a zadná terasa (ÚP:136 m2), priznané trámy, podlahové kúrenie, veľký a široký pozemok (9,42á, šírka 28 metrov)

Cena: 187 000 €
Kód inzerátu: DOCA00061

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 5 izbovú novostavbu rodinného domu v štádiu holodom s výmerou 136 m2, dvoma terasami a priestranným, 9,42 á pozemkom v slepej ulici s výhľadom na Malé Karpaty v obci Častá, vzdialenej 30 km od Bratislavy a 7 km od Modry.

DOM JE KVALITNE POSTAVENÝ a navrhnutý v rustikálnom štýle.  Múry sú y tvárnic YTONG, strešná krytina je značky Creaton, čiernej lesklej farby. Okná a dvere značky Salamander majú izolačné trojsklo. V prednej aj zadnej časti domu sú navrhnuté zastrešené terasy so stĺpmi. V interiéri domu sú na stenách omietky a na podlahách betónový poter, pod ktorým je nemecké podlahové kúrenie značky REHAU. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej je obývačka, kuchyňa a WC, v nočnej sú 4 izby a kúpeľňa. Priestranný rovinatý pozemok má šírku 28 metrov a z troch strán je oplotený betónovým plotom. V jeho zadnej časti je väčšia montovaná hospodárska budova, ktorá zostáva na pozemku.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do predsiene, v ktorej je samostatné WC. Plynulo sa prechádza do veľkej obývačky s východom na terasu. Obývačka je spojená s kuchyňou, ktorá má samostatnú špajzu. V strede domu je chodba s východom do podkrovia, ktorou sa prechádza k štyrom samostatným izbám a kúpeľni.

Inžinierske siete: dom je napojený na všetky IS.
 

Obec ČASTÁ sa nachádza priamo pod Malými Karpatmi, len 7 km od Modry. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, lekárov, lekárne a pohotovosti.  V okolí je množstvo turistických atrakcií, vrátane neďalekého historického hradu Červený kameň. 

CENA: 187.000,-€ , aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.
UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Častá: 5 izbový, rustikálne navrhnutý holodom, predná a zadná terasa (ÚP:136 m2), priznané trámy, podlahové kúrenie, , veľký a široký pozemok (9,42á, šírka 28 metrov)
Lokalita Častá
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 136 m2
Plocha pozemku 942 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 5
Rok výstavby 2019

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)