You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom s verandou a veľkým pozemkom: Kolárovo - Veľký Ostrov, 3 izby, slušný stav, ÚP: 120 m2, 11,37 á pozemok

Cena: 27 000 €
Kód inzerátu: DORO00059

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 3 izbový rodinný dom v pôvodnom, ale slušnom stave, s veľkou presvetlenou verandou, hospodárskou budovou, fóliovníkom a hospodárskym dvorom na veľkom – 11,37 á pozemku v obci Veľký Ostrov, vzdialenej 9 km od Kolárova a 105 km od Bratislavy.

RODINNÝ DOM MÁ PRIBLIŽNE 65 rokov a je postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly.  Okná sú drevené zdvojené s vonkajšími žalúziami, strešná krytina je z pálených škridiel. Podlahy sú betónové s linoleom, v dvoch izbách je palubovka. Stavba je v zachovalom stave a je obývaná. Pozostáva z kuchyne so špajzou, kúpeľne s WC, jednej prechodnej a dvoch samostatných izieb. Z bočnej strany je presvetlená presklenou verandou.

Výhodou je aj veľký a cca 25 metrov široký, rovinatý pozemok. Nachádza sa na ňom fóliovník, hospodárska budova s kotlom na pevné palivo, garáž a hospodársky dvor s hydinou. Jeho druhá polovica je využívaná ako záhrada. (Stavba je v zachovalom stave a je obývaná.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do verandy, ktorá má dva vstupy. Z hlavného sa vchádza do kuchyne, z ktorej sú vstupy do kúpeľne a špajze. Z kuchyne sa prechádza do obývačky, za ktorou je prvá spálňa. Druhá, samostatná spálňa, je na konci verandy. Druhým, zadným východom, sa z verandy vychádza k hospodárskej miestnosti, kde je aj kotol na pevné palivo s rozvodmi do radiátorov, ktorým sa vykuruje celý dom.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú a vlastnú vodu a elektrinu. Plyn v obci nie je zavedený – sporák v kuchyni je napojený na plynovú bombu. Odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je prostredníctvom kotla na pevné palivo s rozvodmi do radiátorov. Ohrev teplej vody je prostredníctvom bojlera v kúpeľni. TV signál je prijímaný cez satelit.

OBEC Veľký ostrov je vzdialená len 9 km od Kolárova, kde je kompletná občianska vybavenosť. Do obce prichádza predávať 3x týždenne zásobovacie auto základné potraviny..

CENA: 27.000,-€, iba HOTOVOSŤ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Rodinný dom s verandou a veľkým pozemkom: , Kolárovo - Veľký Ostrov, 3 izby, slušný stav, ÚP: 120 m2, 11,37 á pozemok
Lokalita Kolárovo
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 120 m2
Plocha pozemku 1 137 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Počet izieb 3
Rok výstavby 1960

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)