You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Dvojpodlažný RD, Zálesie: 4 izby, 2x kúpeľňa a WC, príprava na krb, balkón, ÚP: 135 m2, 4,18 á pozemok

Cena: 167 000 €
Kód inzerátu: DODV00055

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 4 izbový (pôvodne 5 izbový), dvojpodlažný rodinný dom s dvoma kúpeľňami a WC, ktorý je súčasť dvojdomu, na 4,18 á pozemkom v Zálesí, len 9 km od Bratislavy.

DOM BOL KOLAUDOVANÝ pred 8 rokmi a jeho celková ÚP je 135m2. Postavený je z kvádrov Porotherm a zateplený polystyrénom. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, strešná krytina je Bramac. Podlahy sú keramické a laminátové, dvere a zárubne z drevotriesky. Dom môže slúžiť aj ako dvojgeneračný. Má dvoje elektrické hodiny a v nadzemnej časti je v stene príprava na osadenie kuchynskej linky. Z pôvodnej piatej izby na prízemí je urobená veľká jedáleň, ktorá by sa dala zamurovaním otvoru znova vrátiť do pôvodného stavu. V obývačke je komín, na ktorý stačí napojiť krb alebo kachle. Dom má dve kúpeľne – na prízemí so sprchovým kútom a WC, na poschodí s vaňou a WC. Okolie domu je vydláždené zámkovou dlažbou, za domom je trávnik a terasou z obývačky. Celý pozemok je oplotený s výbornými možnosťami parkovania v jeho prednej časti, kam sa zmestia 3 autá.  

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do zádveria, kde sú napravo schody na poschodie. Pod nimi je technická miestnosť s kotlom a bojlerom. Zo zádveria sa prechádza do predsiene so vstupom do kúpeľne napravo a naľavo do jedálne. Na konci predsiene je vstup do veľkej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou a východom na pozemok.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je chodba s tromi samostatnými izbami (z jednej sa vychádza na balkón) a veľká kúpeľňa s vaňou a WC. Z chodby je po sťahovacích schodoch východ na povalu, ktorá slúži ako odkladací priestor

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na mestskú vodu a elektrinu (aj 380V). Odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je prostredníctvom elektrického kotla s rozvodmi do radiátorov. TV signál je prijímaný prostredníctvom satelitu. Mesačné náklady na prevádzku domu sú 170,-€.

OBEC ZÁLESIE JE MEDZI BRATISLAVOU A SENCOM, kde je kompletná občianska vybavenosť. V obci je materská škola, potraviny, reštaurácie, pošta. Z obce je veľmi dobré napojenie na diaľničný obchvat.

CENA: 167.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov Dvojpodlažný RD, Zálesie: , 4 izby, 2x kúpeľňa a WC, príprava na krb, balkón, , ÚP: 135 m2, 4,18 á pozemok
Lokalita Zálesie
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 135 m2
Plocha pozemku 418 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4
Rok výstavby 2012

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)