You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Priestranný rodinný dom, Tureň: 2 podl., 5 izieb + čiast. podpivničenie, 2x terasa, 2x kúpeľňa a WC, ÚP: 180 m2, 8,56 á pozemok, veľká hosp. budova

Cena: 184 000 €
Kód inzerátu: DOPR00054

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 5 izbový, čiastočne podpivničený dvojpodlažný rodinný dom s nedokončenou, ale kompletne podpivničenou hospodárskou budovou, na 8,56 á pozemkom v Turni, len 3 km od Senca a 18 km od Bratislavy.

DOM BOL POSTAVENÝ pred 20 rokmi a jeho celková ÚP je 180 m2 + podpivničenie. Postavený je z kvádrov, omietka je šúchaná. Okná sú drevené, zdvojené, strešná krytina je Bramac. Podlahy sú keramické a laminátové, dvere, zárubne a schodisko so zábradlím sú z dreveného masívu. Dom má dve kúpeľne – na prízemí so sprchovým kútom, na poschodí s rohovou vaňou. Dom je z polovice podpivničený. Podpivničenie má dve miestnosti – v jednej je kotolňa a dieľňa, v druhej sklad a kuchynský kút so sporákom a umývadlom s východom na pozemok. Okolie domu je vydláždené zámkovou dlažbou. Za domom je veľká dielňa, ktorá nie je v nadzemnej časti dokončená. Je ale kompletne podpivničená, kde sa nachádza bývalá stolárska dielňa a sklad s ďalšou kuchyňou, odkiaľ je východ na pozemok. V tejto miestnosti je druhý kotol na pevné palivo na vykurovanie hospodárskej budovy.  

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do samostatnej kúpeľne a samostatného WC. Napravo je obývačka a vedľa nej spálňa. Predsieň plynulo prechádza do vstupu do kuchyne so špajzou a východom na terasu. Pred kuchyňou je vstup do pivnice a vedľa neho schodisko na poschodie

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je chodba s tromi samostatnými izbami (z dvoch sa vychádza na terasu) a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na vodu, elektrinu (aj 380V) a plyn. Odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla s rozvodmi do radiátorov. Mesačné náklady na prevádzku domu sú 140,-€.

TUREŇ SUSEDÍ S OKRESNÝM MESTOM SENEC, kde je kompletná občianska vybavenosť. V obci je materská a základná škola, potraviny, reštaurácie, pošta. Z obce je veľmi dobré napojenie na diaľničný obchvat.

CENA: 184.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov Priestranný rodinný dom, Tureň:, 2 podl., 5 izieb + čiast. podpivničenie, 2x terasa, 2x kúpeľňa a WC, , ÚP: 180 m2, 8,56 á pozemok, veľká hosp. budova
Lokalita Tureň
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 180 m2
Plocha pozemku 856 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 5

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)