You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ 1,5 izbový tehlový byt, Nivy, Turčianska ulica: priestranný, čiastočne zrekonštruovaný, ÚP: 46 m2. Výborná lokalita , park za domom.

Cena: 120 000 €
Kód inzerátu: BYRE00050

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 1,5 izbový tehlový byt v lukratívnej lokalite mestskej časti Nivy, na Turčianskej ulici, neďaleko Apollo Business Centra.

BYT S VÝMEROU 46 m2 sa nachádza na 2/3 poschodí bez výťahu. Pôvodne 1 izbový byt  má priečkou oddelenú spálňu, takže vznikli dve samostatné izby. Do priečky medzi izbami bolo osadené okno, takže aj spálňa je presvetlená. V byte sú plastové okná, na podlahách dlažba a laminátové parkety, v kúpeľni je vaňa a práčka, v kuchyni novšia kuchynská linka. V predsieni sú tri vstavané skrine. K bytu patrí murovaná pivnica v suteréne domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do predsiene, ktorá ústi do chodby. Z nej je naľavo vstup do spálne, napravo do samostatného WC a kúpeľne. Na konci chodby je kuchyňa s jedálenským stolom a vstupom do obývačky. Z nej je výhľad do zeleného dvora, ktorý využívajú obyvatelia bytovky.

BYTOVÝ DOM sa nachádza v lukratívnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrým dopravným spojením do centra. Byt sa nachádza medzi dvoma dopravnými tepnami – Prievozskou a Košickou ulicou.  Za domom sa nachádza menší park, ktorý patrí len majiteľom bytom v dome, ktorí ho aj využívajú na posedenie či športové aktivity.
CENA: 120.000,-€, aj na HÚ

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ 1,5 izbový tehlový byt, Nivy, Turčianska ulica: , priestranný, čiastočne zrekonštruovaný, ÚP: 46 m2. , Výborná lokalita , park za domom.
Lokalita Bratislava II.
Druh Predaj
Kategória 2 izbový byt
Užitková plocha 46 m2
Počet nadzemných podlaží 4
Počet izieb 2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Osadná 11
Bratislava 83103

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)