You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - Rusovce, Balkánska ul.: 5 izbový dvojpodlažný RD, 2 samostatné byty – 3+2 izbový, ÚP: 255 m2, 3,85 á pozemok, zastrešená terasa, klimatizácia, parkovanie

Cena: 349 900 €
Kód inzerátu: DORE00049

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 17 ročný dvojpodlažný rodinný dom s dvoma samostatnými bytmi (3+2 izbový), klimatizovaný, s veľkou zastrešenou terasou v centre Rusoviec, na Balkánskej ulici.

Rodinný dom bol pred 17 rokmi postavený na mieste pôvodného domu s rovnakým dizajnom - s typickým rusovským štítom od ulice.  Jeho celková úžitková plocha je 255 m2. Postavený je z 30 cm Hebelu a zateplený je 5 cm polystyrénom. Strešná krytina je Bramac so strešnými oknami Velux, ktoré presvetľujú celé podkrovie. Okná a dvere sú z dreveným eurohranolov a izolačnými dvojsklami. Na podlahách je dlažba a buková drevená podlaha, len v spálni a menšom byte je laminátová. Dom má spolu 2 kúpeľne s WC (jedna s vaňou, druhá so sprchovým kútom) a 2x samostatné WC s umývadlom v predsieňach, 2x kuchyňa a špajza. Dom je plne klimatizovaný.

DOM JE ROZDELENÝ na dva samostatné byty, každý so samostatným vchodom.  Môže slúžiť ako dvojgeneračný, prípadne v prednej časti je možné podnikať a v zadnej bývať, alebo menší byt je možné prenajímať – tak to majú majitelia riešené aj teraz.

DISPOZÍCIA PRVÉHO, DVOJIZBOVÉHO BYTU: vchádza sa do  predsiene s rolldorom a samostatným WC s umývadlom. Dverami sa vchádza do obývačky s kuchyňou a špajzou. Na poschodí  je chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, umývadlom a práčkou a samostatná spálňa. Obe izby sú klimatizované.  

DISPOZÍCIA DRUHÉHO, TROJIZBOVÉHO BYTU: vstupuje sa do  predsiene so samostatným WC s umývadlom a prechodom do veľkej obývačky s kuchyňou. Pri kuchyni je vstup do technickej miestnosti s plynovým kotlom a bojlerom, kde je umiestnená aj práčka a sušička. Kuchyňa je od jedálne s obývačkou čiastočne oddelená múrom. Z chodby pozdĺž obývačky sú dva východy na pozemok, jeden v zadnej časti na veľkú, zastrešenú terasu. Na poschodí je chodba a kúpeľňa s vaňou a WC, spálňa a za ňou ďalšia izba, z ktorej je vstup do samostatného šatníka cez posuvné dvere.

POZEMOK JE PO CELEJ DĹŽKE DOMU vydláždený zámkovou dlažbou a slúži aj ako parkovisko. Pred domom sú ďalšie dve parkovacie miesta a trávnik, ktorý je zavlažovaný automatickým závlahovým systémom. Vjazd na pozemok je cez diaľkovo ovládanú bránu. Zvyšná časť pozemku je zatrávnená a osadená  okrasnými drevinami. V pravom rohu zadnej časti pozemku je drevený záhradný domček na náradie. Dom sa nachádza na lukratívnom mieste v centre Rusoviec, je napojený na všetky IS.

CENA: 349.900,-€, aj na HÚ
KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

 

 

 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - Rusovce, Balkánska ul.:, 5 izbový dvojpodlažný RD, 2 samostatné byty – 3+2 izbový, ÚP: 255 m2, , 3,85 á pozemok, zastrešená terasa, klimatizácia, parkovanie
Lokalita Bratislava V.
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 255 m2
Plocha pozemku 385 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 5
Rok výstavby 2012

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Osadná 11
Bratislava 83103

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)