You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Kancelársky priestor, Vranovská ul., neďaleko Incheby: v rodinnom dome, samostatný vchod, ÚP:50 m2: kancelária, hala, kuchyňa, kúpeľňa, sklad, alarm, dobré parkovanie

Cena: 450 €
Kód inzerátu: OSKA00044

Popis

PONÚKAME NA PRENÁJOM kancelársky priestor so samostatným vchodom o výmere 50 m2 na zvýšenom poschodí trojpodlažného rodinného domu na Vranovskej ulici v Petržalke, neďaleko hraničného prechodu Berg, Incheby a Auparku.

PRIESTOR POZOSTÁVA z kancelárie (25 m2), haly, kuchyne, kúpeľne s WC a skladu (12 m2), do ktorého sa ide cez kúpeľňu po schodoch do pivnice. V kancelárii je laminátová podlaha a zvislé žalúzie. Ostatné miestnosti sú vydláždené keramickou dlažbou. Okná a dvere sú drevené z europrofilov.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do väčšej haly, z ktorej je naľavo vstup do kancelárie. Na pravej strane haly sú dvoje dvere. Jedny vedú do kuchyne, druhé do kúpeľne s vaňou a WC. V kúpeľni sú ďalšie dvere, ktorými sa po točitých schodoch vchádza do suterénu, kde je presvetlená miestnosť. Táto patrí len k tejto kancelárii a je určená ako sklad.

KANCELÁRIA má vlastný alarm a je úplne nezávislá od majiteľov, ktorí bývajú na horných podlažiach a majú vlastný vchod. Tým, že je dom obývaný, je v podstate aj stále „strážený“. Parkovanie pred domom je bezproblémové, aj pre viac áut. Cena za prenájom je vrátane energií. Nájomca províziu neplatí.

CENA: 450,-€/ mes. vrátane energií (bez provízie pre RK)

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov Kancelársky priestor, , Vranovská ul., neďaleko Incheby: v rodinnom dome, samostatný vchod, ÚP:50 m2: kancelária,, hala, kuchyňa, kúpeľňa, sklad, alarm, dobré parkovanie
Lokalita Bratislava V.
Druh prenájom
Kategória kancelárie
Užitková plocha 50 m2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)