You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Poprad: 3 x RD na 7,46 á pozemku

Cena: 170 000 €
Kód inzerátu: DOPO00040

Popis

PONÚKAME na predaj tri okamžite obývateľné rodinné domy (+ dreváreň) situované na spoločnom 7,46 árovom pozemku, nachádzajúcom sa priamo na námestí okrajovej časti Popradu, časť Stráže pod Tatrami, vzdialenom 315 km od Bratislavy.

PRVÝ, PÔVODNÝ 5 IZBOVÝ DOM, s úžitkovou plochou 224 m2, bol rekonštruovaný na prelome 80-90-tych rokov a slúžil na bývanie. Je postavený z kameňa a tehál, má plechovú strechu a je čiastočne podpivničený. Okná na dome sú drevené zdvojené, podlahy sú z palubovky a keramickej dlažby. Dominuje mu veľké podbránie, z ktorého sa vchádza do obytnej časti. Na prízemí sú dve izby, chodba, veľká kuchyňa a dve kúpeľne s WC. Na horné podlažie sa vchádza samostatným vstupom z podbránia. Na poschodí sú tri izby s pôvodnými štýlovými drevenými trámami, veľká kuchyňa, kúpeľňa s WC a samostatné WC s umývadlom. Tento dom je čiastočne podpivničený. V pivnici sú dva sklady a kotolňa. 

DRUHÝ 3 IZBOVÝ, MENŠÍ DOM, s úžitkovou plochou 65 m2 bol postavený v 90-tych rokoch z tehál a slúžil na ubytovanie. Okná sú drevené zdvojené, strecha je plechová, podlahy sú betónové s linoleom a kobercami, v hale je dlažba. Na prízemí je izba, WC s umývadlom a kuchyňa, na poschodí je chodba s umývadlom a dve samostatné izby. 

TRETÍ 5 IZBOVÝ DOM NA KONCI POZEMKU s prístupom aj z druhej strany bol tiež postavený v 90-tych rokoch z tehál a kameňa a slúžil prevažne na ubytovanie. ÚP: 135 m2. Okná sú drevené zdvojené, strecha je plechová, podlahy na prízemí sú betónové s linoleom, na poschodí je palubovka. Izba na prízemí a dve veľké izby na poschodí (jedna ako spoločenská miestnosť) majú kachľové keramické pece na kúrenie. Na prízemí je veľká kuchyňa, izba, 2x WC, jedna sprcha a sklad. Na poschodí sú 4 izby (z toho dve menšie), veľká chodba, WC a sprcha. 

INŽINIERSKE SIETE: všetky stavby sú napojené na kompletné inžinierske siete. Vykurovanie je centrálne z plynového kotla s rozvodmi do radiátorov. 

POZEMOK je veľmi mierne svahovitý a pochôdzne časti sú vyložené kameňom. Múr z pravej časti je tiež kamenný. Parkovať sa dá pred domom, alebo v podbrání.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ Popradu je kompletná a na vysokej úrovni. Priamo na námestí pri dome sú menšie potraviny, kostol a zastávka autobusu. Lokalita ponúka nielen kultúrne, ale bohaté športové a turistické vyžitie v Tatrách (lyžovačky, turistika...), či wellnes oddych v známom AquaCity, ako i mnoho ďalších možností. Do Poradu je možné letecké spojenie.

CENA: 170.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.*** 

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov Poprad: 3 x RD na 7,46 á pozemku
Lokalita Poprad
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 424 m2
Plocha pozemku 746 m2

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Osadná 11
Bratislava 83103

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)