You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ- Novostavba 3 izb. holobyt Koliba, Tupého ul.: 95,73 m2 + 7,29 m2 terasa, vlastné kúrenie, nádherný výhľad na panorámu Bratislavy. Cena vrátane parkovacieho miesta!!!

Cena: 234 000 €
Kód inzerátu: BYRE00037

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ veľkometrážny 3 izbový byt s terasou, nachádzajúci sa v 13 ročnej novostavbe bytového komplexu na Tupého ulici pod Kolibou. Byt má vlastné kúrenie, priestrannú obývačku, terasu s nádherným výhľadom na panorámu Bratislavy a parkovacie mieste v suteréne domu.

BYT S VÝMEROU 95,73 m2 + 7,29 m2 terasa sa nachádza na 5/6 poschodí s výťahom. 

BYT SA PREDÁVA v štádiu holobytu – jeho dokončenie je na predstavách nového majiteľa. V celom byte je podlahové kúrenie. Okná sú plastové s vonkajšími žalúziami. Byt je orientovaný na dve svetové strany. Spálne dovnútra objektu (tichá SV časť), obývačka s výhľadom na JZ.

DISPOZIČNE RIEŠENIE: z pozdĺžbej predsiene, v ktorej je miesto na veľký rolldor, je napravo vstup do samostatného WC a kúpeľne. Na konci predsiene sú vstupy do dvoch spální. Oproti izbám je priestor na kuchynskú linku, za ktorou nasledije obývačkas východom na terasu s výhľadom na celú Bratislavu. Osobité čaro má tento výhľad večer. 

VLASTNÝ PLYNOVÝ KOTOL na kúrenie a ohrev teplej vody je umiestnený na chodbe mimo bytu, murovaná pivničná kobka o výmere 2,54 m2 sa nachádza na 1. poschodí. 

LOKALITA, kde je bytový dom umiestnený, je celá oplotená s prístupom cez veľkú vstupnú bránu na diaľkové ovládanie. Je to širšie centrum s dobrým napojením a dostupnosťou do mesta. O zeleň v celom areáli je profesionálne postarané a pre zvýšenie komfortu majiteľov bytov je možné využiť aj súkromnú umyváreň automobilov a menšie detské ihrisko pri vstupnej bráne. 

CENA: 234.000,-€, aj na HÚ

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.
 

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ- Novostavba 3 izb. holobyt, Koliba, Tupého ul.: 95,73 m2 + 7,29 m2 terasa, vlastné kúrenie, , nádherný výhľad na panorámu Bratislavy. Cena vrátane parkovacieho miesta!!!
Lokalita Bratislava III.
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 103 m2
Počet nadzemných podlaží 6
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)