You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ - 1 izbový byt Petržalka, Mamateyova ulica: slnečný, kompletne nadštandardne zrekonštruovaný, ÚP: 36 m2

Cena: 105 900 €
Kód inzerátu: BYRE00035

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 1 izbový, kompletne nadštandardne zrekonštruovaný slnečný byt v Petržalke – Ovsišti, na Mamateyovej ulici, blízko ekonomickej fakulty. 

BYT S VÝMEROU 36 m2 sa nachádza na 8/12 poschodí s dvoma zrekonštruovanými výťahmi (nákladným a osobným), v zateplenom bytovom dome. Spoločné priestory sú tiež zrekonštruované a prístupné len s magnetickým čipom. Byty sú od výťahovej chodby oddelené presklenými dverami, ktoré sa dajú zamykať. 
Byt je po celkovej rekonštrukcii. V byte sú plastové okná so žalúziami, nové bezpečnostné dvere, laminátová dlažba v izbe, keramická dlažba v predsieni a kuchyni, kuchynská linka s elektrickou štvorplatničkou, rúrou a vstavanou chladničkou s mrazničkou. V kuchyni je stôl s dvoma stoličkami. Zmenená bola aj dispozícia bytu. Kúpeľňa bola spojená s WC a zväčšená o chodbu, ktorou sa chodilo do kuchyne. V kúpeľni je sprchový kút s dvoma hlavicami a dve vetracie presvetľovacie okná do kuchyne. Orientácia bytu je na juhovýchod, takže je do skorých popoludňajších hodín pekne presvetlený. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: zo vstupnej predsiene je oproti vstupným dverám vchod do kúpeľne s WC. Napravo je vstup do izby, z ktorej sa prechádza do kuchyne. 

BYTOVÝ DOM sa nachádza v príjemnej lokalite Petržalky s výbornou občianskou vybavenosťou. Len pár metrov od domu je zastávka autobusov a potraviny, v blízkosti ihrisko, reštaurácie, potraviny... 

CENA: 105.900,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ - 1 izbový byt, Petržalka, Mamateyova ulica:, slnečný, kompletne nadštandardne zrekonštruovaný, ÚP: 36 m2
Lokalita Bratislava V.
Druh Predaj
Kategória 1 izbový byt
Užitková plocha 36 m2
Počet nadzemných podlaží 12
Počet izieb 1

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Osadná 11
Bratislava 83103

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)