You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

Stupava, Slovenská ul.: 2 podl. rodinný dom, terasa. 4 izbový (ÚP:150 m2), čiast. podpivničenie čiast. rekonštrukcia, 7,47 á pozemok. Výnimočná lokalita pri parku

Cena: 235 000 €
Kód inzerátu: DOST00031

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 4 izb. dvojpodlažný rodinný dom, s čiastočným podpivničením, terasou a hospodárskou budovou na 7,47 á v Stupave, v exkluzívnej lokalite, hneď pri zámockom parku s jazerom.

RODINNÝ DOM sa nachádza v tichej ulici v centre Stupavy. Má úžitkovú plochu 150 m2 + 30 m2 terasu. Dom má cca 60 rokov a bol čiastočne rekonštruovaný. Vymenená bola celá kuchyňa vrátane linky, kúpeľňa s WC a dlažby na chodbách. Minulý rok bol osadený aj nový plynový kotol zn. Junkers. Postavený je z pálenej tehly. Zvyšná časť domu je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave. Typovo sa jedná o „kocku, ktorej hornú polovicu tvorí veľká terasa s výhľadom do zámockého parku. Tú je v prípade záujmu možné obstavať a vytvoriť na poschodí ďalšie obytné miestnosti. Podpivničené sú približne 2/3 domu. Vedľa domu je miesto na parkovanie a chodník, ktoré sú vydláždené zámkovou dlažbou. Za domom je murovaná hospodárska budova s dvoma miestnosťami, ktorá je tiež čiastočne podpivničená. Je v dobrom stave, ale potrebuje novú strechu. Pozemok za domom je slnečný a veľmi mierne svahovitý.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: cez presklenné schodisko sa vchádza do haly, z ktorej je naľavo vstup do kúpeľne a WC. Oproti vchodovým dverám je vstup do kuchyne a obývačky. Vedľa vstupných dverí je zádverie, ktoré môže slúžiť ako šatník. Vedľa zádveria je menšia spálňa, vstup do pivnice a schody na poschodie. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je chodba so vstupmi do dvoch samostatných izieb a východom na terasu. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PIVNICE: v suteréne sú dve miestnosti. Prvá slúži ako sklad, druhá ako dielňa, kde je osadený aj plynový kotol. 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete Kúrenie v dome a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol v pivnici. 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE je výborná - vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.

CENA: 235.000,-€, prípadne dohoda, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.*** 

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov Stupava, Slovenská ul.: 2 podl. rodinný dom, terasa., 4 izbový (ÚP:150 m2), čiast. podpivničenie, čiast. rekonštrukcia, 7,47 á pozemok.
Lokalita Stupava
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 150 m2
Plocha pozemku 747 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Bajkalská 31,
Bratislava 82725 (zmena adresy od januára 2020)

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)