You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ! 3 izb byt Devínska Nová Ves, ul. Jána Smreka: komplet rekonštrukcia, samostatné izby, zasklený balkón, klimatizácia

Cena: 135 900 €
Kód inzerátu: BYRE00030

Popis

PONÚKAME NA PREDAJ 3 izbový, pred 3 rokmi kompletne zrekonštruovaný byt so zaskleným balkónom, klimatizáciou, veľkou predsieňou s rolldorom a neprechodnými izbami v centre Devínskej Novej Vsi, na ulici Jána Smreka.

BYT SA NACHÁDZA na 12/12 poschodí s nádherným výhľadom a jeho výmera je 65,04 m2 + 2 m2 balkón. Orientovaný je na juhovýchod.. V byte sú plastové okná, laminátové podlahy v izbách a keramická dlažba v predsieni, kúpeľni, WC a v kuchyni. V byte je i nová, kuchynská linka do tvaru „L“ na mieru so zabudovanými spotrebičmi, zrkadlový rolldor, sádrokartonový podhľad v obývačke s LED podsvietením a v kúpeľni s bodovými svetlami či nové dvere do izieb vrátane zárubní. V obývačke je klimatizácia. 
V byte boli v obývačke a v kuchyni menené aj rozvody elektriny. V chodbe pri kuchyni bola pôvodná skrinka z jadra, ukývajúca stúpačky, ktoré boli tiež menené v celom dome, nahradená sádrokartónom. Kúpeľňa a WC boli od chodby pôvodne oddelené obyčajným jadrom, ktoré bolo odstránené a priečka je teraz murovaná. V kuchyni na mieru so spotrebičmi je aj jedálenský stôl so stoličkami – všetko zostáva v byte pre nového majiteľa.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do priestrannej predsiene s celostenovým zrkadlovým rolldorom. Z predsiene sa priamo vstupuje do obývačky s východom na zasklený a vydláždený balkón. Pred obývačkou je napravo vstup do chodby so vstupmi do kuchyne, dvoch samostatných izieb, kúpeľne a WC. 

BYTOVÝ DOM BUDE tento rok zateplený. Do domu sa vstupuje prostredníctvom magnetického čipu, ktorý dáva do pohybu aj dva nové výťahy (osobný a nákladný). Okolie domu a jeho vstup sú pekne upravené. Dom je umiestnený v centre sídliska s výbornou občianskou vybavenosťou, k zastávke MHD je od domu cca 100 metrov. V okolí domu je veľa zelene, výborné možnosti relaxu a turistiky na Devínsku Kobylu, Sandberg, hrad Devín, cyklistické trasy či cyklomost Slobody, ktorý spája brehy Rakúska a Slovenska. 
Parkovanie je možné pred a v okolí bytového domu. 
Mesačné náklady sú 195,-€ na tri osoby.

CENA: 135.900,-€, aj na HÚ. 

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. 

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Parametry nehnuteľnosti

Názov REZERVOVANÉ! 3 izb byt Devínska Nová Ves, ul. Jána Smreka: , komplet rekonštrukcia, samostatné izby, zasklený balkón, klimatizácia
Lokalita Bratislava IV.
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Užitková plocha 67,04 m2
Počet nadzemných podlaží 12
Počet izieb 3

Kontakt

inREAL realitná kancelária, s.r.o.

Kontakt:
Tel: 0903758502
E-mail: inreal@inreal.sk
https://www.inreal.sk

Adresa:
Osadná 11
Bratislava 83103

Rýchly záujem


(1000 znakov zostáva)