Rača –Krasňany, Kadnárova ul.: 3 izb. byt, kompl. zrekonštruovaný, zmena dispozície, tehlový, slnečný, ÚP: 81,73 m2, 3x pivnica, vlastné kúrenie, výborná lokalita. Číslo zákazky: 1917

3 izbový byt, 81.73 m², poschodie:1/3, pivnica

Lokalita: Rača/Bratislava III

Cena: 175.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ slnečný, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt s nepriechodnými izbami, troma pivnicami, vlastným kúrením a do septembra aj s dobudovaným balkónom v lukratívnej časti Bratislavy, na Kadnárovej ulici.

ZAUJÍMAVO DISPOZIČNE RIEŠENÝ BYT s výmerou 81,73 m2, z toho 7 m2 pivnice, má samostatné izby a nachádza sa na 2/3 podlaží bez výťahu. Je teda na 1. poschodí – pod ním je byt na prízemí. Byt je orientovaný na juhozápad a je veľmi dobre presvetlený. Zaujímavým ho urobila zmena dispozície pri rekonštrukcii. Kuchyňa sa vybúraním priečky spojila s izbou, čím vznikla priestranná obývačka spojená s kuchyňou. Oproti kuchynskej linke je tzv. barový pult, ktorý opticky oddeľuje kuchyňu od obývačky. Pôvodná obývacia izba je teraz detská. Posuvnými dverami je rozdelená na dve menšie izby. Kúpeľňa s dvoma vetracími oknami bola spojená s WC a má zaujímavý tvar. Je v nej miesto na práčku so sušičkou, dve umývadlá a kotol na kúrenie.

V izbách sú na podlahe laminátové podlahy, položené na pôvodných dubových parketách. V chodbe, kúpeľni a kuchyni s obývačkou je keramická dlažba. V spálni je celostenový rolldor, v detskej izbe sú skrine, ktoré v byte zostávajú. V byte sú drevené eurookná a bezpečnostné dvere. Nové sú aj rozvody elektriny. Dobrou správou je, že majitelia bytového domu majú do septembra v pláne vybudovanie balkónov. Táto rekonštrukcia bude riešená vo veľkej miere z fondu opráv. K bytu patria aj tri pivnice. Byt sa predáva takmer s kompletným zariadením, vrátane kombinovanej chladničky s mrazničkou a televízorom.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: z predsiene sa naľavo vstupuje do kúpeľne s WC, napravo do detskej izby. Na konci predsiene začína otvorený priestor, ktorý tvorí kuchyňa s obývačkou. Z obývačky je vstup do spálne s celostenovým rolldorom.

LOKALITA, KDE SA PONÚKANÝ BYT nachádza, je veľmi obľúbená. Za domom je zelený park, oproti domu je pošta, vedľa neho kúpalisko, ihrisko, materská, základná škola a gymnázium. Neďaleko domu má byť vybudovaná multišportová aréna s bazénom, hokejovým ihriskom, multifunkčným ihriskom, reštauráciou a ubytovaním, ktorej investorom je aj hokejista Ľubomír Višňovský (viac na www.lbgarena.sk). V okolí je niekoľko potravín, reštaurácií a množstvo menších prevádzok. Neďaleko domu je električková a autobusová zastávka. 


NÁKLADY NA BYT sú nízke – len 140,-€ mesačne na 5 osôb (vrátane plynu) + elektrina. Byt je k dispozícii od júla.

Cena: 175.000,-€, aj na HÚ. 

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502. 

Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa