Stupava, Slovenská ul.: 2 podl. rodinný dom, terasa., 4 izbový (ÚP:150 m2), čiast. podpivničenie, čiast. rekonštrukcia, 7,47 á pozemok. Výnimočná lokalita pri parku. Číslo zákazky: 1916

Rodinný dom - samostatný, 150 m², mierny sklon, tichá lokalita

Lokalita: Stupava/okres Malacky

Cena: 270.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 3 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ čiastočňne zrekonštruovaný 4 izb. dvojpodlažný rodinný dom, s čiastočným podpivničením, terasou a hospodárskou budovou na 7,47 á v Stupave, v exkluzívnej lokalite, hneď pri zámockom parku s jazerom.RODINNÝ DOM sa nachádza v tichej ulici v centre Stupavy. Má úžitkovú plochu 150 m2 + 30 m2 terasu. Dom  má cca 60 rokov a bol čiastočne rekonštruovaný. Vymenená bola celá kuchyňa vrátane linky, kúpeľňa s WC a dlažby na chodbách. Minulý rok bol osadený aj nový plynový kotol zn. Junkers. Postavený je z pálenej tehly. Zvyšná časť domu je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave. Typovo sa jedná o „kocku, ktorej hornú polovicu tvorí veľká terasa s výhľadom do zámockého parku. Tú je v prípade záujmu možné obstavať a vytvoriť na poschodí ďalšie obytné miestnosti. Podpivničené sú približne 2/3 domu. Vedľa domu je miesto na parkovanie a chodník, ktoré sú vydláždené zámkovou dlažbou. Za domom je murovaná hospodárska budova s dvoma miestnosťami, ktorá je tiež čiastočne podpivničená. Je v dobrom stave, ale potrebuje novú strechu. Pozemok za domom je slnečný a veľmi mierne svahovitý.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: cez presklenné schodisko sa vchádza do haly, z ktorej je naľavo vstup do kúpeľne a WC. Oproti vchodovým dverám je vstup do kuchyne a obývačky. Vedľa vstupných dverí je zádverie, ktoré môže slúžiť ako šatník. Vedľa zádveria je menšia spálňa, vstup do pivnice a schody na poschodie. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí je chodba so vstupmi do dvoch samostatných izieb a východom na terasu. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PIVNICE: v suteréne sú dve miestnosti. Prvá slúži ako sklad, druhá ako dielňa, kde je osadený aj plynový kotol. 

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete Kúrenie v dome a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol v pivnici.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE je výborná - vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.

CENA: 270.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502. 

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.*** 

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa