Vojka nad Dunajom: okamžite obývateľný 4 izbový RD, čiast. rekonštrukcia, klimatizácia, dvojgaráž, hosp. budova, 2 vchody, ÚP: 120 m2, 6,28 á pozemok. Číslo zákazky: 1915

Rodinný dom - samostatný, 120 m², pozemok je ohradený, tichá lokalita

Lokalita: Vojka nad Dunajom/okres Dunajská Streda

Cena: 120.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 19 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný a okamžite obývateľný 4 izbový rodinný dom s hospodárskou budovou a garážou pre dve autá na 6,28 á pozemku v obci Vojka nad Dunajom, len 19 km od Bratislavy a 18 km od Dunajskej Stredy.


DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 120 m2 má 60 rokov a je postavený z pálenej tehly. Pred 10 rokmi bol dom zateplený 10 cm polystyrénom (obvodové steny aj strecha) a zrealizovala sa i výmena pôvodných okien a dverí za nové - plastové. Strešná krytina je z pálenej škridly. V izbách sú na podlahách parkety, ostatné miestnosti majú dlažbu. Dom je postavený do tvaru „L“. K pôvodnému štvorcovému pôdorysu bola urobená prístavba, ktorá má zastrešenú terasu. Prístavba má aj samostatný vchod. Je tu kuchyňa, kotolňa a odkladacia miestnosť, ktorá bola pôvodne izbou. Zvyšná časť prístavby slúži ako hospodárska budova, ktorá má dve miestnosti.  Prvá slúži ako dreváreň, druhá ako sklad. Oproti domu je garáž s montážnou jamou pre dve autá, za ktorou je ešte betónová pivnica so samostatným vchodom na zeleninu a ovocie.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupuje sa do veľkej dlhej predsiene, z ktorej je napravo vstup do jedálne (spoločenskej miestnosti). Z nej sa prechádza do spálne a napravo do haly, ktorá bola pôvodne kuchyňou a je klimatizovaná. Na konci je vstup do obývačky, kúpeľne a špajze.


Po návrate do predsiene sa na jej konci vstupuje do samostatného WC a kuchyne, kotolne a odkladacej miestnosti (bývalej izby). Za kuchynskou linkou sú za závesom schody na povalu.


INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu, elektrinu a kanalizáciu. Na záhrade je narazená vlastná studňa na polievanie. Plyn v obci nie je. Vykurovanie domu je variabilné – buď cez kotol na pevné palivo, alebo elektrickým kotlom. Oba sú napojené na rozvody do radiátorov. Teplá voda sa zohrieva v elektrickom bojleri, TV signál je prijímaný cez satelit.


POZEMOK JE PREVAŽNE ROVINATÝ, v zadnej časti je záhrada s ovocnými stromami. Dom sa nachádza v príjemnej a tichej časti Vojky, v slepej ulici.


OBEC Vojka nad Dunajom má základnú občiansku vybavenosť. Do Bratislavy je rýchly príjazd po hrádzi. Z Vojky do Kyselice vás aj s autom prevezie bezplatná kompa, odkiaľ sa dá pokračovať smerom na Šamorín či Dunajskú Stredu. Obyvatelia Vojky majú čipovú kartu, z ktorou majú prednostné právo na nalodenie.  V obci aj jej okolí sú početné možnosti voľnočasových aktvít: rybolov, vodné športy, cyklistika.....


CENA: 120.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.


 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***


 


POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


 


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa