Bohdanovce pri Trnave: moderná novostavba, čiastočne zariadený 2 izbový byt, šatník, vlastné kúrenie, pivnica + parkovacie miesto, ÚP: 71,25 m2. Číslo zákazky: 1914

2 izbový byt, 71.25 m², poschodie:1/2, pivnica

Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou/okres Trnava

Cena: 450,-EUR /mesiac

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PRENÁJOM novostavbu veľkometrážneho 2 izbového, čiastočne zariadeného bytu (s možnosťou kompletného zariadenia) so šatníkom v novostavbe malého bytového domu (len 8 bytov) na v Bohdanovciach pri Trnave, len 5 km od Trnavy a 50 km od Bratislavy.


BYT MÁ VÝMERU 71,25 m2 sa nachádza na 1/2 poschodí. Je veľmi dobre a veľkoryso dispozične riešený. Má laminátové podlahy, modernú kúpeľňu s vaňou a WC, 3-komorové plastové okná so sieťkami proti hmyzu, pohľadové osvetlenie, kuchynskú linku so spotrebičmi, chladničku, práčku, bezpečnostné vchodové dvere a osadeným kotlom v kúpeľni. K bytu patrí aj murovaná pivnica, ktorá je pri vchodových dverách (2 m2). K bytu patrí jedno parkovacie miesto !!!V prípade nájmu na dlhší čas je možnosť byt kompletne zariadiť a dohodnúť sa aj na cene!!!


DISPOZÍCIA BYTU JE NASLEDOVNÁ: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do kúpeľne s kotlom, WC a umývadlom. Predsieň plynulo prechádza do veľkej obývačky s kuchyňou a jedálňou. Oproti kuchynskej linke je samostatný šatník a Na konci obývačky je priestranná spálňa s dvojlôžkom.


VSTUP DO BYTOVÉHO DOMU je na magnetický čip. Nachádza sa v centre obce s výbornou dostupnosťou na autobusovú zastávku, k obchodu k materskej aj základnej škole. Prístup do Trnavy je bezproblémový, rovnako aj napojenie na diaľnicu. CENA: 450,-€,+energie (100,-€ záloha na energie + 25,-€ za TV a internet)


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa