Bohdanovce pri Trnave: moderná novostavba, obrovský 3 izbový byt, terasa s výhľadom, 2xWC, vlastné kúrenie, pivnica + parkovacie miesto, ÚP: 126,96 m2. Číslo zákazky: 1913

3 izbový byt, 126.96 m², poschodie:2/2, terasa

Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou/okres Trnava

Cena: 139.900,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu veľkometrážneho 3 izbového bytu s pekným výhľadom v štádiu holobyt, v novostavbe malého bytového domu (len 8 bytov) na v Bohdanovciach pri Trnave, len 5 km od Trnavy a 50 km od Bratislavy.


BYT MÁ VÝMERU 108,96 m2 + 18 m2 terasa sa nachádza na 2/2 poschodí. Je veľmi dobre a veľkoryso dispozične riešený. Nachádza sa v štádiu holobytu s osadenými 3-komorovými plastovými oknami so sieťkami proti hmyzu, bezpečnostnými vchodovými dverami a osadeným kotlom na vykurovanie a ohrev teplej vody. K bytu patrí aj murovaná pivnica, ktorá je pri vchodových dverách. Celý bytový dom pozostáva len z 8 bytov. Má dva chody, každý pre 4 byty. Orientovaný je na 2 svetové strany. Z 18 m2 terasy je výhľad na parkovisko a do dediny. Bytový dom je postavený je z 38,5 cm Porfixu a zateplený 10 cm polystyrénom. Plynový kondenzačný kotol, ktorý zabezpečuje vykurovanie do radiátorov a aj ohrev teplej vody, je značky Baxi. Bytový dom má energetický certifikát A. K bytu patrí jedno parkovacie miesto s možnosťou dokúpenia ďalšieho za 3.500,-€.


DISPOZÍCIA BYTU JE NASLEDOVNÁ: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do technickej miestnosti s kotlom, WC a umývadlom. Predsieň plynulo prechádza do veľkej obývačky s francúzskym balkónom a  kuchyňou. Za kuchyňou je lomená chodba, v ktorej je priestor na pracovňu a odkladací priestor. Z chodby sa vstupuje do kúpeľne s WC a dvoch samostatných spální. Zo zadnej spálne je východ na terasu.


VSTUP DO BYTOVÉHO DOMU je na magnetický čip. Nachádza sa v centre obce s výbornou dostupnosťou na autobusovú zastávku, k obchodu, materskej aj základnej škole. Prístup do Trnavy je bezproblémový, rovnako aj napojenie na diaľnicu. V prípade záujmu je možné byt dokončiť podľa požiadaviek.


CENA: 139.900,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa