Bohdanovce pri Trnave: moderná novostavba, 3 izbový byt, terasa, 2xWC, vlastné kúrenie, pivnica + parkovacie miesto, ÚP: 104,05 m2. Číslo zákazky: 1912

3 izbový byt, 104.05 m², poschodie:1/2, terasa

Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou/okres Trnava

Cena: 115.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu veľkometrážneho 3 izbového bytu v štádiu holobyt, v novostavbe malého bytového domu (len 8 bytov) na v Bohdanovciach pri Trnave, len 5 km od Trnavy a 50 km od Bratislavy.


BYT MÁ VÝMERU 90,25 m2 + 13,80 m2 terasa sa nachádza na 1/2 poschodí. Je veľmi dobre a veľkoryso dispozične riešený. Nachádza sa v štádiu holobytu s osadenými 3-komorovými plastovými oknami so sieťkami proti hmyzu, bezpečnostnými vchodovými dverami a osadeným kotlom na vykurovanie a ohrev teplej vody. K bytu patrí aj murovaná pivnica, ktorá je pri vchodových dverách (2 m2).  Celý bytový dom pozostáva len z 8 bytov. Má dva chody, každý pre 4 byty. Orientovaný je na 2 svetové strany. Z veľkej, 13,80 m2 terasy, je výhľad na parkovisko a do dediny. Postavený je z 38,5 cm Porfixu a zateplený 10 cm polystyrénom. Plynový kondenzačný kotol, ktorý zabezpečuje vykurovanie do radiátorov a aj ohrev teplej vody, je značky Baxi. Bytový dom má energetický certifikát A. K bytu patrí jedno parkovacie miesto s možnosťou dokúpenia ďalšieho za 3.500,-€.


DISPOZÍCIA BYTU JE NASLEDOVNÁ: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je naľavo vstup do technickej miestnosti s kotlom, WC a umývadlom. Predsieň plynulo prechádza do veľkej obývačky s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu. Za kuchyňou je chodba, z ktorej je vstup do kúpeľne s WC a dvoch samostatných spální.


VSTUP DO BYTOVÉHO DOMU je na magnetický čip. Nachádza sa v centre obce s výbornou dostupnosťou na autobusovú zastávku, k obchode, materskej aj základnej škole. Prístup do Trnavy je bezproblémový, rovnako aj napojenie na diaľnicu. V prípade záujmu je možné byt dokončiť podľa požiadaviek.


CENA: 115.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa