Bohdanovce pri Trnave: moderná novostavba, dokončený zariadený 2 izbový byt, vlastné kúrenie, pivnica + parkovacie miesto, ÚP: 71,25 m2. Číslo zákazky: 1911

2 izbový byt, 71.25 m², poschodie:1/2, tichá lokalita

Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou/okres Trnava

Cena: 89.900,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu veľkometrážneho 2 izbového bytu so zariadením, v novostavbe malého bytového domu (len 8 bytov) na v Bohdanovciach pri Trnave, len 5 km od Trnavy a 50 km od Bratislavy.


BYT MÁ VÝMERU 71,25 m2 sa nachádza na 1/2 poschodí. Je veľmi dobre a veľkoryso dispozične riešený. Tento byt je kompletne dokončený. Má laminátové podlahy, modernú kúpeľňu s vaňou a WC, 3-komorové plastové okná so sieťkami proti hmyzu, pohľadové osvetlenie, kuchynskú linku so spotrebičmi, chladničku, práčku, bezpečnostné vchodové dvere a osadeným kotlom v kúpeľni. K bytu patrí aj murovaná pivnica, ktorá je pri vchodových dverách (2 m2). Celý bytový dom pozostáva len z 8 bytov. Má dva chody, každý pre 4 byty. Bytový dom je postavený je z 38,5 cm Porfixu a zateplený 10 cm polystyrénom. Plynový kondenzačný kotol, ktorý zabezpečuje vykurovanie do radiátorov a aj ohrev teplej vody, je značky Baxi. Bytový dom má energetický certifikát A. K bytu patrí jedno parkovacie miesto s možnosťou dokúpenia ďalšieho za 3.500,-€.


DISPOZÍCIA BYTU JE NASLEDOVNÁ: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je napravo vstup do kúpeľne s kotlom, WC a umývadlom. Predsieň plynulo prechádza do veľkej obývačky s kuchyňou a jedálňou. Na konci obývačky je spálňa so skriňou a dvojlôžkom.


VSTUP DO BYTOVÉHO DOMU je na magnetický čip. Nachádza sa v centre obce s výbornou dostupnosťou na autobusovú zastávku, k obchodu k materskej aj základnej škole. Prístup do Trnavy je bezproblémový, rovnako aj napojenie na diaľnicu. CENA: 89.900,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr.Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

R E Z E R V O V A N É***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa