Novostavba, rodinný dom - bungalov, Tomášikovo: 3 izby, hrubá stavba, terasa, 6,7 á pozemok Číslo zákazky: 1909

Rodinný dom - samostatný, 76.75 m²

Lokalita: Tomášikovo/okres Galanta

Cena: 69.500,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ novostavbu tehlového, 3 izbového rodinného domu (typ bungalov) v štádiu hrubej stavby (s možnosťou dokončenia do fázy holodomu alebo štandardu), na 6,7 á pozemku v obci Tomášikovo, vzdialenej 50 km od Bratislavy, medzi Sládkovičovom a Galantou.


DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 76,75 m2 je postavený z pálenej brúsenej tehly, strešná krytina je Terran antracitovaj farby. Rovnakú farbu z vonkajšej strany majú aj plastové okná zn. Salamander, z vnútornej strany sú biele. Osadené sú aj hliníkové vchodové dvere, tiež vo farbe antracitu.  Dom sa predáva vo fáze hrubá stavba s podbitím a pochôdznou povalou s možnosťou dokončenia do 05/2019. Dom má ihlanovú strechu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: vstupuje sa do predsiene, z ktorej je napravo vstup do dvoch samostatných izieb, samostatného WC a kúpeľne. Z chodby sa potom sa prechádza do obývačky spojenej s kuchyňou, z ktorej je východ na pozemok.


INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu, kanalizáciu a elektrinu. Kúrenie v celom dome je plánované podlahové elektrické.


POZEMOK okolo domu je rovinatý a priestranný. Príjazdová cesta k domom, ktoré sa tu stavajú, je obecná a bude mať vecné bremeno na právo prechodu a prejazdu pre vlastníkov domov.


OBEC Tomášikovo sa nachádza cca 15 km miest Sládkovičovo a Galanta. V obci je základná a materská škola, zdravotné stredisko, potraviny, reštaurácie a pošta.


CENA: 69.500,-€ za hrubú stavbu


             94.500,-€ za holodom.


             100.500,-€ za hotový dom v štandarde


Financovanie je možné aj prostredníctvom HÚ.KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

UPOZORNENIE: Texty a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u, vizuály a pôdorysy sú majetkom architektonickej kancelárie.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa