Stupava, Bottova ul.: 2 podl. rodinný dom, kompletná rek., 7 izbový (ÚP:253 m2), 2x kúpeľňa a WC, čiast. podpivničenie, 4x terasa, 4,88 á upravený pozemok. Číslo zákazky: 1907

Rodinný dom - samostatný, 253 m², terasa

Lokalita: Stupava/okres Malacky

Cena: 310.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 3 kilometrov od Bratislavy

Ponúkame NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný 7 izb. dvojpodlažný rodinný dom, s čiastočným podpivničením, dvoma kúpeľňami a WC, 4 terasami na upravenom, 4,88 á v Stupave, časť Mást, vzdialenej len 3 km od Bratislavy.


Rodinný dom sa nachádza v tichej jednosmernej ulici. Má úžitkovú plochu 253 m2 + 50 m2 terasy je veľmi dobre dispozične riešený. Pred šiestimi rokmi bol kompletne zrekonštruovaný a čiastočne aj dispozične upravovaný. Postavený je z pálených tehál a zateplený polystyrénom. Strešná krytina je Tondach, okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu. Na podlahách je laminátová plávajúca podlaha, v kuchyni a kúpeľniach keramická dlažba. Kúpeľňa na prízemí má vaňu a je spojená s WC. Na poschodí je v kúpeľni sprchový kút, WC je samostatné. Na prízemí boli mierne znižované stropy, v obývačke dorobená piecka a vymurovaný vonkajší komín. Pred vstupom do domu je prvá, zastrešená terasa s posedením. Druhá, otvorená s vonkajším krbom, je z obývačky a schádza sa z nej na pozemok. Ďalšie dve sú na poschodí – jedna orientovaná do ulice, druhá na pozemok. Pozemok je rozdelený na dve časti. Prvá je vydláždená zámkovou dlažbou a slúži aj na parkovanie, ktoré je možné aj pred domom. Druhá časť pozemku je oddelená bráničkou a slúži ako záhrada. V rohu je umiestnený drevený domček na náradie a pred ním tento rok dokončená spevnená vydláždená plocha na bazén. Pri terase z obývačky je prístrešok na drevo.


Veľkou výhodou domu je, že môže slúžiť ako dvojgeneračné bývanie. Jedna z izieb na poschodí slúžila pred rekonštrukciou ako kuchyňa, takže má vyvedené všetky siete v stene.


Dispozičné riešenie PRÍZEMIA: zo zastrešenej terasy sa vstupuje do predsiene, z ktorej je prechod do otvorenej kuchyne s barovým pultom, ktorá je spojená s obývačkou a východom na terasu. Za kuchyňou je kúpeľňa a vstupy do troch samostatných izieb. Pri predsieni je schodisko na poschodie a do podpivničenia.


Dispozičné riešenie POSCHODIA: je zaujímavo riešené, pretože vstupy do izieb a do WC sú vyvýšené. Je tu jedna izba s terasou do ulice, menšia izba s veľkou terasou orientovanou na pozemok a tretia izba, ktorá je múrom rozdelená na dve miestnosti a má akokeby vlastnú menšiu obývačku. Pri schodisku je kúpeľňa so sprchou, oproti nemu vstup do WC.


Dispozičné riešenie PIVNICE: v suteréne sú dve miestnosti. Prvá slúži ako sklad, druhá ako dielňa, kde je osadený aj plynový kotol a čerpadlo na studňovú vodu.


Inžinierske siete: dom je napojený na všetky inžinierske siete a vlastnú studňu, z ktorej voda sa využíva na polievanie trávnika. Kúrenie v dome a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol v pivnici. Dom má zavedený vonkajší kamerový systém, internet a TV signál je prostredníctvom satelitu.


OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE je výborná  - vrátane škôl, potravín, lekárov, množstva súkromných predajcov ovocia a zeleniny... Výborná je aj dostupnosť do Bratislavy cez diaľničný pripájač na diaľnicu D2.


CENA: 310.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***


POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa