BA IV,Devínska Nová Ves, Opletalova ulica: tehlový rodinný dom, 4 izb., 2 kúpeľne, 2-podlažný, podpivničený, rekonštrukcia, klimatizácia, ÚP: 153 m2, 3,91 á pozemok. Číslo zákazky: 1905

Rodinný dom - samostatný, 153 m², pozemok je ohradený, rovina

Lokalita: Devínska Nová Ves/Bratislava IV

Cena: 245.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 0 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 41 ročný, 4 izbový, kompletne zrekonštruovaný a celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s terasou, klimatizáciou, dvoma kúpeľňami a troma lodžiami, na 3,91 á pozemku v lukratívnej lokalite Bratislavy, na Opletalovej ulici v Devínskej Novej Vsi.


RODINNÝ DOM s úžitkovou plochou 153 m2 je postavený zo 40 cm pálenej tehly a bol rekonštruovaný pred piatimi rokmi. Tento typ „kocka“ je veľmi dobre dispozične riešený. Dom má novú omietku bez zateplenia (pri hrúbke stien 40 cm to ani nie je potrebné) s betónovým podpivničením. Plochá strecha je zateplená a má novú izoláciou. V celom dome sú plastové okná s izolačným trojsklom a žalúziami, laminátové podlahy a keramické dlažby, nové interiérové dvere so zárubňami. V troch izbách sú rolldory. V dome sú dve kúpeľne – jedna so sprchovým kútom, druhá s vaňou. V kuchyni je nová rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: cez vstupnú predsieň sa naľavo vstupuje do veľkej obývačky s celostenovým zrkadlovým rolldorom, napravo je vstup do podpivničenia a  kúpeľne s WC. Na konci chodby je kuchyňa s východom na terasu a schodmi na pozemok.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: na poschodí sú tri samostatné izby, dve lodžie, kúpeľňa a WC.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PODPIVNIČENIA:v pivnici je bývalá garáž a tri samostatné miestnosti – jedna z nich ako technická miestnosť s plynovým kotlom. 


Bezproblémové parkovanie pre 2-3 je možné pred domom, po menšej úprave vjazdu aj na pozemku.


 


INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vykurovanie s rozvodmi do radiátorov a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol v podpivničení.


LOKALITA, KDE SA DOM NACHÁDZA, je lukratívna časť Bratislavy s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do mesta. Kúsok od domu je autobusová zastávka a približne 1 kilometer aj vlaková stanica.


CENA: 245.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.


Upozornenie: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa