Dunajská Streda, ul. Nová Ves: 4 izb. mezonet, tehla, balkón, vlastné kúrenie, 2 kúpeľne, klíma, ÚP: 100m2, nízkopodlažná bytovka. Číslo zákazky: 1899

4 izbový byt, 100 m², poschodie:3/3, balkón

Lokalita: Dunajská Streda/okres Dunajská Streda

Cena: 89.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 38 kilometrov od Bratislavy

Ponúkame na predaj tehlový 4 izbový mezonetový byt s dvoma kúpeľňami, balkónom a klimatizáciou, v nízkopodlažnej, 15 ročnej bytovke, vo veľmi dobrej lokalite Dunajskej Stredy, na ulici Nová Ves, vzdialenej 38 km od Bratislavy.


BYT S VÝMEROU 88 m2 + 3 m2 balkón + 9 m2 pivnica sa nachádza na 3/3 poschodí bez výťahu. V byte sú plastové okná so žalúziami, laminátové podlahy a keramická dlažba, kuchynská linka  vrátane všetkých spotrebičov, dve kúpeľne – jedna so sprchovým kútom, druhá s vaňou, v predsieni a pracovni sú rolldory. Byt je presvetlený vikierovými oknami, na poschodí je strešné okno. Vykurovanie bytu je kombinované – čiastočne radiátormi, čiastočne podlahovým kúrením. Príjemnú klímu v letných mesiacoch zabezpečuje klimatizácia.


Dispozičné riešenie: cez bezpečnostné dvere sa vstupuje do prediene s rolldorom, za ktorým je vstup do prvej izby (pracovne) a do druhej, detskej izby. Vedľa detskej izby je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. Z chodby sa plynulo prechádza do kuchyne prepojenej s veľkou obývačkou. Z kuchyne je východ na polkruhový balkón s nádherným výhľadom. Na pravej strane obývačky je schodisko na poschodie, ktorý tvorí veľký otvorený priestor slúžiaci ako spálňa. Na konci spálne je druhá kúpeľňa s umývadlom a rohovou vaňou.


CELKOVÉ NÁKLADY spojené s bývaním vrátane energií, TV a internetu sú veľmi prijateľné – 150,-€. Parkovanie je možné pri dome  - pozemok patrí výlučne majiteľom bytového domu. K bytu patrí atypická pivnica do písmena „U“ v suteréne – je čiastočne umiestnená aj pod schodiskom. Na prízemí bytového domu sú menšie prevádzky, v okolí je výborná občianska vybavenosť. Z mesta je dobrá dostupnosť aj do Bratislavy vlakovým spojením RegioJet.


CENA: 89.000,-€, aj na HÚ.KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.


 ***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru obráťte sa na nás.***UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Vlastnosti

Vlaková stanica


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa