Vidiecky dom, Plavecký Mikuláš: 2 podlažný, čiast. podpivničenie, kompl. zrek., 5 izieb, priznané trámy, ÚP: 125 m2, 4,98 á pozemok. Číslo zákazky: 1898

Rodinný dom - samostatný, 125 m², mierny sklon, tichá lokalita

Lokalita: Plavecký Mikuláš/okres Malacky

Cena: 149.000,-EUR

Nehnuteľnosť je vzdialená 50 kilometrov od Bratislavy

PONÚKAME NA PREDAJ 5 izbový romantický dvojpodlažný vidiecky dom s čiastočným podpivničením, zastrešenou terasou s grilom, kompletne zrekonštruovaný s nádherným výhľadom na Plavecký hrad na 4,98 á pozemku v obci  Plavecký Mikuláš, vzdialenej len 50 km od Bratislavy, 29 km od Senice a 45 km od Trnavy.


DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 125 m2 a je postavený z pálenej tehly a z dvoch strán je aj zateplený. Pôvodná časť má cca 20 rokov. Pred 5 rokmi bol dom zväčšený a kompletne zrekonštruovaný. Strecha, ktorá je zateplená a presvetlená vikiermi, je pokrytá plechovou strešnou krytinou. Okná sú plastové s imitáciou dreva a vonkajšími sieťkami proti hmyzu.  Na podlahách všetkých izieb je drevená palubovka, len v spálni na prízemí je laminátová podlaha. Poschodie je celé obložené tatranským profilom.  Kúpeľňa je vydláždená a obložená keramickou dlažbou. V prednej časti domu sú priznané drevené trámy. V podpivničení, do ktorého sa vchádza z vonku domu, sú dve miestnosti – slovenská izba s kuchynskou linkou a technická miestnosť. Obe sú vydláždené, slovenská izba je čiastočne obložená tatranským profilom. Vonkajšia terasa je zastrešená a vydláždená betónovou dlažnou. Zábradlie pri schodoch do domu a na balkóne je kované .


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do obývačky s jedálňou, ktorá je múrikom oddelená od kuchyne. Z obývačky vedú drevené schody do podkrovia. Za kuchyňou je chodba, z ktorej sa vchádza do kúpeľne s WC a za ňou do spálne s pieckou.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch sa vyjde do menšej chodby s dvoma odkladacími skriňami. Naľavo je detská izba, napravo menšia, prechodná spálňa, za ktorou je veľká spálňa s východom na balkón. Každá izba je presvetlená vikierom.


INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na vlastnú vodu a elektrinu, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie domu je dvojaké. Ako primárny zdroj slúži piecka v spálni, ktorá ma zabudovanú nádobu s vodou, ktorá sa po zohriatí rozvádza čerpadlom do radiátorov. V dome je aj záložný zdroj energie, ktorý v prípade výpadku prúdi udržuje čerpadlo v chode. Druhým zdrojom kúrenia sú elektrické radiátory, ktoré sú inštalované v každej izbe. TV signál a wifi je zabezpečené prostredníctvom satelitu.


POZEMOK JE LEN MIERNE SVAHOVITÝ, zatrávnený, po stranách s okrasnými a ovocnými drevinami. V zadnej časti pozemku je murované dielňa na náradie.


OBEC PLAVECKÝ MIKULÁŠ má základnú občiansku vybavenosť a dobré napojenie do dvoch okresných miest – do Bratislavy a Senice. Príroda v okolí ponúka  mnoho možností na pešiu turistiku ako aj a cykloturistiku či  hubárčenie.


CENA: 149.000,-€, aj na HÚ.


KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.


***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH. Ak chcete najnižší úrok a optimálne nastavené parametre úveru, obráťte sa na nás.***


POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.


UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Kontakt

Zodpovedný maklér: Mgr.Roman Majerčík
Kontakt na makléra: 0903 758 502
Email: inreal@inreal.sk

Ďalšie fotografie


Vlastnosti

Rybačka

Les / Turistika


Tlač

Reakcia na inzerát


 

Pošli upozornenie na túto ponuku známemu

Na zadaný email Vášho známeho bude odoslaná stručná informácia o tejto ponuke, spolu s Vašou poznámkou a odkazom na ňu.

 

Mapa